Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Karın iyi görünüyor. Çok iyi.

  • Listed: 10 Ekim 2017 02:25

Description

İlk Hannah üç taşı kaybetti ve sonra onu terk etti. O zamandan beri yeni bir adamla parti halinde görülüyordu.

Hannah’nın açıkçası bir domuzcuk olduğu günlerdeki Ricky, rotasyon şeklini hiç inceliyor ve roly poli eşinin daha ince bir versiyonunu umut etmesine izin veriyor mu? Ne dilediğine dikkat et.
Genel olarak, insanların kendileriyle aynı çekicilik düzeyinde olan ortaklara kapılma eğiliminde oldukları ve bir ortak birdenbire farklı bir lige atlanırsa, ileride sorun yaşandığı kabul edilir. Kadınlar bununla ilgili olarak daima bakışları ve erkeklerle ilgilenme eğilimindedirler.

    

Tarih, başarılı başarılı işadamlarının ya da eğlence yıldızlarının ilk eşleri ile doludur, bunu yapmışlar, aniden onun genç sevgilisinin ilk değil, sonuncusu oldukları, her şeyden önce olduğunu keşfederler ve sonunda 30 yaş daha genç olmasını isterler ve üç tonda blonder.

    
Çok çeşitli şekillerde gerçekleşebilir. Anektodolojik kanıtlar, açık üniversitenin boşanmaların sayısından çok sorumlu olduğunu ve hiçbir nitelik taşımadan okulu terk eden adam veya erkeklerin kendilerini daha iyi hale getirmeye çalıştıklarını, tamamen yeni bir sosyal lige girdiklerini ve biraz acımasız olsalar dürüst olmak gerekirse, kendisinden daha büyürler ya da içeride.

Ani büyük zenginlik aynı şeyi yapabilir (sonunda, düğümü bağladıktan sonra canınızı sıktığınız ortağı terk edemezsiniz) ve şimdiye kadar keşfedilmemiş, yabancı seyahat gibi deneyimleri keşfedebilir, oradaki bütün dünyayı keşfederseniz, mutlaka eve götürü ile ziyaret etmek istiyor.

    

Ancak gerçekten sorunlara neden olan çok çekici yeni kadınlar. Sahip olduğunuz ortağın seçimi ne kadar güzel ise ve yeni keşfedilen güç kendini hissettirmeye başladığında tahribata neden olabilir.

    
Demek ki, Angelina Jolie’yi Hannah öncesi diyetten önce evde görmek isteyen herkes orada, dikkatli olun. Jimmy Soul, ihtiyatlı bir şarkı söyledi: “Hayatınızın geri kalanında mutlu olmak istiyorsanız / Karınız güzel bir kadın yapmayın” not alın.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.