Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Karlar dondurmak için Britanyalılarla dövüşürken rahatsız ediyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 03:50

Description

Kar ve buz, normal hayata ara vermeyi tehdit etti ancak çoğu insan hareket etmeye devam etmek için elinden geleni yaptı.
Lancashire’daki bir uzak köy sakinleri, neredeyse üç hafta boyunca kesildikten sonra, yürüyerek ya da kızaklarla dörtlü bisikletle karlarla savaşıyorlardı.
Sıcaklıkların Çarşamba gecesi -18C’ye düştüğü Benson, Oxfordshire kasabasında, sakinler traktörleri işe almalarını talep etti.
Cheltenham Ladies College’ın öğretim görevlisi Vicky Tuck, ruhu şöyle özetledi: “İkinci Dünya Savaşı’nda Bayanlar Koleji’ni kapatmadık, bu yüzden kesinlikle kar için kapanmayacağız.” Araba, tren ve otobüs mücadele ederken buzlu yollarda, insanlar alışılagelmişin dışına çıkmadan nakliye yöntemlerine geçtiler.

    Brighton Üniversitesi Şiir Profesörü Michael Tucker kayaklar üzerinde iki buçuk kilometre yolculuğa çıktı. Ve birçok postmen ve kadın, özel kar botlarıyla mermileriyle devam etti.
Eski RAF pilotu Chris Campbell kar ve buz almak için benzersiz bir yol buldu – bir hoverkrafta.
İngiltere’nin Hovercraft Kulübü üyesi Fareham, Harefark, Fareham’dan 51 yaşındaki Chris, arabası kar sürüklenince sıkıştıktan sonra yolda flying fish marlini çıkardı ve araçları kullanarak komşulara feribotla malzeme sattı. Kingsley’in East Hampshire kasabasında neredeyse tüm evlerin 48 saatlik bir elektrik kesilmesine maruz kaldığı yerli halk publarını, The Cricketers Inn’i acil cennete çevirdi.

    600 kişilik güçlü topluluğun üyeleri, insanların evlerini terk edip oradaki ikametlerini kurmaları nedeniyle binayı ısıtmak için çuval kömür ve günlük gönderdi.
İtfaiyeciler, trenleri karta sıkıştıktan sonra beş saat boyunca yolcuları kurtardı. Kentteki Paddock Wood hizmetine Strood’da 17 yolverenden biri, hipoglisemik bir saldırı geçiren diyabetik bir adamdı.
Büyük dondurucudan ölenler, dün sıcaklıklar düştükçe dün 22’ye yükseldi.
Surrey’deki Dünya Dart Şampiyonalarına katılan Slough’tan 45 yaşındaki sporcu Philip Hughes, gölde buz altında ölü bulundu.
Seyahat ettiği araba Çarşamba gecesi Richmond, Kuzey Yorkshire yakınlarındaki A1 yakalandıktan sonra 16 yaşındaki bir çocuk hayatını kaybetti.

    Hebburn, Tyne ve Wear’dan gelen ergen ve annesinin bir kamyonun çarptığı zaman merkezi rezervasyonla çarpıştıktan sonra sert omuzlarına doğru yol aldıklarına inanılıyor. Northumberland’da, bir avcı, Newbigge-by-the-Sea yakınlarında dikenli uçurumun kar ve buzun ağırlığı altında çöktüğü zaman öldürüldü.
Shetland’da 71 yaşındaki bir kadın, buz gibi koşullarda araba kazasında öldürüldü ve kuzey Galler’de itfaiyeci Gareth Wyn Rees (50 yaşında) kar yağdığında ve istasyonundan eve giderken başını buz üzerinde parçaladıktan sonra öldü. .
Londra’nın kuzeyinde, yirmi yaşlarındaki bir adam baş dönmesi olaylarında kafa travmaları geçirirken Alexandra Park’ta bir ağaca çarptığı için hayatları için savaşıyordu.

    Dün gece Güney Kutbu kadar soğuk havalarda, sıcaklıkların -20C’nin (-4F) altına düşmesi bekleniyordu. Weathermen dondurmanın iki hafta daha süreceğini söyledi.
Binlerce ev güçsüz kaldı ve yolculara karışıklık geldi. Bir Eurostar tren Kanal Tüneli’nde bozuldu. British Airways, Gatwick ve Heathrow’da uçuşları baltaladı ve easyJet, Gatwick’de yaklaşık 70 seferini iptal etti.
Yüz binlerce çocuğa okuldan bir gün daha verildiğinden öfkenin arttığını belirtti. Manchester Konseyi lider Sir Richard Leese, kapıcıların “gereksiz gibi gözüktü” diyerek, öğretmenlere saldırdı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.