Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Katılmış ikizler eve gidiyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 20:30

Description

Hassan ve Hüseyin Benhaffaf, aileleri tarafından “iki küçük savaşçı” olarak nitelendirildi, geçen ay Londra Üniversitesi Kolej Hastanesinde dünyaya geldi.
Londra’daki Great Ormond Street Hastanesi ve Cork Üniversitesi Doğumevi’nde bakım yaptıktan sonra, ikizler Perşembe günü İrlanda’nın East Cork kentinde eve geldi.
Anne-babası Azzedine ve Angie, önümüzdeki aylarda ameliyat olması beklenen ikizlere haraç verdiler.
Çift, “Medyadan ve halktan gizlilik talebimize verilen olumlu tepkiden çok minnettarız ancak iki küçük savaşçımızın ilerlemesine gerçek bir ilgi var” dedi.
“Tekrar, evimizdeki gizliliğin tamamen saygı görmesini umuyoruz, çünkü bu yılın sonlarında erkeklerin ayrılması için Londra’ya dönmeden önce bizim için çok özel bir zamanın tadını çıkaracağız.”
Bay ve Bayan Benhaffaf’ın da iki kızı var Malika ve İman.
Daha önce isimsiz kalmayı istemiş olan çift, tıbbi personele desteklerinden ötürü teşekkür etti.
“Cork Üniversitesi Doğumevi’nde kendimize ve oğullarımıza bolca ilgi gösterdikleri dikkat ve özen için tüm harika personele minnettarlığımızı kaydetmek istiyoruz” dedi.
İkizlerin nasıl birleştiği açıklanmadı, ancak geçen hafta Great Ormond Caddesi’ndeki pediyatrik cerrah Edward Kiely, eğer planın tamamına uyulursa, çocuklar daha sonra ameliyat için hastaneye geri döneceklerini söyledi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.