Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Kondom makineleri için büyük patlama çekiciliği

  • Listed: 11 Ekim 2017 19:15

Description

Hindustan Latex Aile Planlaması Geliştirme Vakfı (HLFPPT) tarafından Hindistan’ın finans merkezleri ve komşu bölgelerinde geliştirilen 3,200 makronun 700’ü aşkın miktarı yok edildi.
Para ve kondomlar, “ek avantajlar” olarak uzaklaşırken, makinenin kendisini açık pazarda parça parça sattığı bildiriliyor.
HLFPPT’de program yöneticisi olan Rajesh Nainakwal, Times of India’ya şunları söyledi: “Makinelerde bombalar patlatan daha büyük bir patlama yaşanmasının farkına vardık.
“Bu makinaları yok ediyor ve suçlular açık pazarda satmak için tek seferde bir parça alıyorlar.”
O ekledi: “Makinelerin içindeki para ve prezervatif yan etkilerdir.”
Son üç yılda, Mumbai Büyükşehir Bölgesi’ndeki prezervatif otomatlarının yaklaşık% 22’si çalınmış veya vandallaştırılmış ve geliştiriciler, polise verilecek tepki karşısında şok olduklarını belirttiler.
Nainakwal, “Polis karakolları bir bildirim fişi çıkardı ve olaylara dair bir soruşturma açtı ancak düzenli şikayetlerin kayıt altına alınmasını reddettiklerini söyledi. Tekrarlanan taleplerimizi belirttik ancak şu ana kadar hiçbir işlem yapılmadı” dedi.
Ortak polis şefi Himanshu Roy, program geliştiricilerin “bir polis karakolunda genel bir günlüğü yazmak yerine” üst kademelere yaklaşması gerektiğini söyledi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.