Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Köprü – 25/4/10

  • Listed: 2 Ekim 2017 11:40

Description

Onların desteği, takımın bir arada kalmasını ve önümüzdeki ay Avrupa Şampiyonasında Ostend’te yarışmasını sağladı.
Takım hak ettiği takdirde, Pharon sponsorluklarını uzatacak, böylece takım şu anki dünya şampiyonasında Senior Bermuda Bowl’a katılacak ve D’Orsi Bowl’u elinde tutmaya çalışacaktır.
Kasım ayında, takımın geçtiğimiz yıl seçkin bir üst düzey ekiple olduğumuzdan emin olmaktan sorumlu olan Ross Harper’ın Sidney’deki kaldırım üzerine kaydığı ve komaya girdiğinde ekibin rahatsız edici bir şoku vardı.
Neyse ki iyileşti ancak üç ay boyunca köprü oynamasına izin verilmedi. Turnuvaya ilk girişini Harrogate Kongresi’ndeki Paul’la oynuyordu ve Pairs olayını kazandığı için onun dokunuşunu kaybetmediği görülüyordu.

    Bugün el turnuvadan. İki aşamalı bir cevaptan sonra 2S oyunu zorlamaktadır. Bu durum, 2NT’yi tekrar aşılayan ve gelişmeleri bekleyen fazladan puan alan Kuzey’i sağladı. Güney 3C’yi reddettiğinde KC önemli bir kart haline geldi ve Kuzey, 4C’ye çıktı.
Temel olarak 4 -2’den daha kötü olamayacak şekilde kulüplere ihtiyaç duyan 6C’ye varmak için birkaç bilimsel yol vardır, başka bir deyişle slam% 80’in üzerindeydi.
Bu çiftler sözleşmesi olduğu için Ross kendisini 6NT’de buldu. Sanki kulübün 3-3 olması gerekiyor gibi görünüyor, ancak Ross fazladan bir şans daha gördü. O kürek kurşununu kukla olarak kazandı ve KH’ye liderlik ederek bir kulüp attı.

    Savunma için AH’yi kazanmak doğal görünüyordu, ancak Ross’un sözleşme yapma şansını arttırdı. Bir sonraki maça kazanmayı başardı ve KC ile taklidi geçti ve kazanan kalbini nakit etti, başka bir kulübe fırlattı. Şimdi QD’ye para kazandı ve KD’ye bir elmas çaldı.
İki üst maça, ardından da ilk iki kulüp izledi. Doğu’nun gösterdiği bu sözleşme elmas kırılmasına bağlıydı ve sonuç 1430 oldu.
Gençler arasında Doğu ya da Batı’nın 4-4 olması halinde, rakibin son maçta küçük bir kart atması gerekeceğinden, Ross’un hattı sözleşmeyi garanti ederdi.

    Jason’ın ipucu: Şekli ve eşi rebidlerini anlattıklarında takım elbise onlara tek bir şerefle destek vermekten korkmazlar.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.