Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Kraft, Cadbury’yi alırken FTSE aşamalarını değiştirdi

  • Listed: 10 Ekim 2017 16:45

Description

ABD gıda devi Kraft firması için teklifini nihayet başardıktan sonra, İngiliz şekerleme müdürü FTSE 100 Endeksinin en güçlü ayaklanmasından biriydi – neredeyse% 4 arttı.
Wall Street bankası Citigroup’un 7.6 milyar ABD doları (4.7 milyar sterlin) dördüncü çeyrek zararı olmasına rağmen, geniş pazar, 5513.1’de 18.8 puan daha yüksek oldu.
Yatırımcılar, resmi rakamların geçen ayki yaşam masrafında beklenenden çok daha yüksek bir artış gösterdikten sonra enflasyon endişelerini de üstesinden geldi.
EXPRESS PARASI: BUGÜNÜN PAYI ŞEKLİNİ KONTROL EDİN
Sterling, verilere sıçradı ve oturumda 1.635’e gerilemeden önce 1.645 ABD doları seviyesine ulaştı. Pound, euro karşısında yeni bir dört ayın en yüksek seviyesine ulaştı ve bir puanla 87p değerinde bir euro çıktı.

    ABD piyasaları dün kapalı bir tatil için kapatıldı.
Dow Jones Endüstri Ortalaması, erken ticarette% 0.7 yükselen Citi sonuçlarındaki korkuları sarsladı.
Bankacılık stokları, ABD bankasının çeyreğe ilişkin 8,2 milyar dolarlık (5 milyar sterlin) kötü borç yüklemesi raporunu takiben Londra’da odaklandı.
Lloyds Banking Group, Credit Suisse’nin fiyat hedefini 400p’dan 350p’ye düşürdükten sonra Barclays’ın kaydını bırakırken, bankacılar da% 2 veya 1.51p azla 57.07 p düşüş gösterdi ve İngiltere bankalarında ihtiyatlı kaldığını söyledi. Barclays, 5.65p düşüşle 312.1p’ye düştü.

    Perakende sektörü, HSBC’nin Home Perakende Grubu da dahil olmak üzere üçlü perakendeciler üzerindeki konumunu aşırı kilolu hale getirmesinden sonra bir komisyoncu düşüşü ile karşı karşıya kaldı.
Argos’un sahibi Home Perakende 3.5p azalarak 264.3p; Marks

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.