Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Küçük Köpek Güldü: Garrick Theatre, Londra

  • Listed: 10 Ekim 2017 20:50

Description

Ancak Amerikalı oyun yazarı Douglas Carter Beane’in kibirli biçimde komik komedileri olan KK prömiyerini gerçekleştirenlerin lynchpinleri değiller.
Bu, acımasız Diane’yi (Tinseltown ajanını), müşterilerinin hayatlarının usta kuklacı olarak gören mükemmel Tamsin Greig’e (The Green Wing ve The Archers’tan) düşüyor. Yükselen yıldızı Mitchell’in (Arkadaşı) LA film kariyerine zarar vermemesi için dolabında sıkıca durduğu tespit edildi.
Herkes bunun eski bir endişe olduğunu düşünseydi, program gay karakter oynayan düz erkekler Oscar kazanabilirken – Philadelphia’da Tom Hanks’i, Sütte ise Sean Penn’i düşününce Hollywood’da hala açıkça eşcinsel lider erkek yok (sadece birkaçı vardır) Dolayısıyla, jestleri Friend’in karakterinden neredeyse taklit etmek gibi görünüyor).
Diane’nin başlıca çabaları, Mitchell için mükemmel senaryoyu kucaklamak ve kendisine düşen (Harry Lloyd) kira çocuğu olan ve aynı zamanda bir kız arkadaşıyla (Arterton) sahip olan Alex’ten uzak tutmak. Gerçekten de olsa, arsa seyircilere neredeyse ayağa kalkma tarzında gerçekleştirilen, çoğunlukla parlak çizgilerden (“Sözcüğümü soruyorsun, kiraz için bir fahişe istemek gibi”) daha az önemlidir.

    Greig, Makyavel Diane’nin fantastik komedi zamanlaması, öfkeli jestler ve hızlı atış ritmi ile rolüne yükselir. Zor bir oyun yazarı tutan sahnede özellikle komik. Bu arada arkadaşı, çok yönlü ve yuvarlak karakterli Lloyd’un daha duyarlı Alex tasviriyle çelişen iki boyutlu film yıldızı olarak narsisizmde iyi bir dönüş yapıyor.
Arterton, hayal kırıklığına uğramış parti kızının rolüne kolayca geçiyor. Biten bazıları için biraz fazla tasarlanmış olabilir, ancak Diane’nin Mitchell’in hayatının manipüle edilmesinin, önerilen film senaryosunun bükülmesiyle birbirlerinden ayırt edilemeyecek şekilde nasıl yansıtıldığını severdim. Oldukça derin olan ama alaycı bir şekilde esneyilen şekerin görkemli modern bir parçası olan bir oyuna tatmin edici bir yaklaşma.

    VERDİC 4/5
 Garrick Theatre, Londra, 0870 040 0083

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.