Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Liverpool’da Şok okuyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 08:55

Description

Reds, Steven Gerrard ve Fernando Torres’i yaralamalara uğrattı ve Coca-Cola Şampiyonası tarafında şaşkına döndü. Shane Long’ın bu üçüncü tur maçında galibiyete gitmesinden önce ekstra zaman geçirdi.
Gerrard, ilk yarının son saniyelerinde Liverpool’a öncülük yapmak için Okuma savunma oyuncusu Ryan Bertrand tarafından eve saptırılmış bir şut görmüştü. Bu kurşun, Gylfi Sigurdsson’ın yerden eşitlemesi ile sakat zamana kadar tutuldu. Ancak, Liverpool uzatmalı bir kargaşalıktı ve Long’ın galibi de layık olmaktan öteye gitmedi.
Liverpool maçın başlarında oyuna girmesine rağmen, Diego Cavalieri, Sigurdsson’un serbest vuruşundan güzel bir kurtarış yapmak zorunda kaldı, ardından Simon Church’ta bir şut çekti.
Liverpool’un sorunları 29 dakika sonra Torres çıkınca kötüleşti, yerine David Ngog geçti. İspanyol uluslarası, bu erken vücut kontrolünden Matthew Mills’e kadar hiç toplanamadı ve Liverpool doktoru Mark Waller ile diz çökmüş gibi görünen bir tedavi için doğrudan tünele gitti.
Liverpool, Yrasi Benayoun’a faul yapmaya karar verdikten sonra, Liverpool, Gerrard’ın açılı atışı Bertrand’ı kırıp, Adam Federici’yi yakın mevkide aldatarak şanslı bir lider buldu. Liverpool’un sıkıntıları, Gerrard’ın moladan sonra görünmemesi üzerine kötüleşti, Ryan Babel önündeki Ngog’a katılmaya başladı. Liverpool kaptanı, hamstring bir suşu çektiğine inanılıyordu.
Okumayla eşitleme yapmak istedi ve Church kilometreden beş metre kala 10 metreden serbest serbest atış yaptı.
Ancak Benayoun’un Long’un topuklarını kırpıştırdığı kararı aldığında, Reading, ödülünü aldı ve Sigurdsson ekstra zamana bağlamış olan penaltıyı evine kadar kaldırdı.
Ve 100 dakika sonra başkanlık ederek Kop’u şaşkına çevirdi. Brynjar Gunnarsson sağdan Insua’nın bacakları arasından topu zorla geçti ve Long’i geçerek hücum etti.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.