Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Lunt iki ay dışarıda kalacak

  • Listed: 2 Ekim 2017 21:55

Description

22 yaşındaki fahişe, kulübü için köpüklü bir form ürettikten sonra 12 Haziran’da Fransa’ya karşı İngiltere’nin orta mevsimlik uluslararası bir ülkesi için muhtemel bir aday olarak görüldü ancak kesinlikle önümüzdeki altı hafta boyunca serbest kalacak.
Devsızlık Losing, açıkça bir darbe olduğunu, çünkü son 18 ay içinde bizim için çok önemli bir oyuncu oldu, “Giants teknik direktörü Nathan Brown. “Fakat önemli olan, altı hafta içinde tekrar olabilmesidir, bu sezonluk bir yaralanma değil ve kulübümüzde hala fahişe oynayabilecek kaliteli oyuncularımız var.”
Brown’un kanca seçenekleri olarak Luke Robinson, David Fauimu ve Scott Grix yanı sıra Pazar günü Wakefield’tan kulübe yeniden katıldığı ilk görüşünü yapan kıdemli Brad Drew var.
Bu arada Brown, Warrington’ın tam arkasındaki Richard Mathers’ı kaptanı Brett Hodgson’un yerini alması için Galpharm Stadyumuna taşıyacak spekülasyonlar yapıyor.
Hodgson, Steel’in hükümdarı Man, Huddersfield anlaşmasının 12 ay uzatılmasını reddetmesinin ardından önümüzdeki sezon iki yıllık bir sözleşme ile Kurt’a katılmaya hazırlanıyor.
Brown, Leroy Cudjoe’yi kendisine bu yıl beş kez vekalet ettirmesinden sonra belirgin bir halefi ile boşluğu kapatmaya çalışabileceğini ima etti.
“Ben zaten bir yedek parça bulmaya çalışıyordum ve muhtemelen dahili olarak Leroy Cudjoe veya Scott Grix gibi birisi olabilir” dedi Brown.
“Richie Mathers’e baktığımızda bizimle konuştık, fakat iyi, sağlam bir oyuncu olmasına rağmen, radarımıza girmedi.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.