Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Magilton, adı temizlemek için yemin etti

  • Listed: 11 Ekim 2017 18:10

Description

Magilton Pazartesi günü Watford’da 3-1 yenilgi sırasında Macaristan’ı kafa vurduğuna dair iddiaların ardından Rangers tarafından durduruldu. 40 yaşındaki oyuncu, kulübün soruşturmasını takiben tekrar eski haline gelmeyi umuyor.
Eski Kuzey İrlanda uluslararası bir bildiride şunları söyledi: “Özellikle kötü bir performans sonrasında tutku tutarlı bir performans sergilese de, Pazartesi günkü fikrini takip eden herhangi bir yanlış iddiayı kategorik olarak inkar ediyorum. Kulüpin bir iç soruşturma başlattığını anlıyorum; Ben de tam işbirliği yapacağım “dedi.
O, “Bu talihsiz bir durum ve sorumluluklarımı kısa sürede devam ettirmeyi umuyoruz.” Dedi.
Kulüp, yardım müdürü John Gorman ve yedek yönetici Keith Ryan’ın “vade içerisinde” yapılacağı ve genç takım yöneticileri Steve Gallen ve Marc Bircham’ın bakıcı olarak atanacağı konusunda bir açıklama yapacaklarını belirtti.
QPR, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Kulüp, gençlik ekibinin idari ikili Steve Gallen ve Marc Bircham’ın müdürü Jim Magilton’ın askıya alındığı haberi sonrasında geçici olarak görevlendirildiğini doğrulayabilir.
“Çifti Pazartesi gecesi West Bromwich Albion’a karşı Rs Şampiyonası fikstüründen sorumlu olacak.
“John Gorman ve Keith Ryan’ın gelecekleri ile ilgili başka bir açıklama yapılacaktır.”
Daha önce yayınlanan bir açıklama şöyle: “Kulüp, yöneticinin Jim Magilton’ın dahili bir soruşturma açılmasına rağmen derhal askıya alındığını doğrulayabilir.
“Askıya alma, Vicarage Yolu’ndaki Watford’a karşı Pazartesi Şampiyonası fikstüründe meydana gelen bir olayla ilgilidir.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.