Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Marouane Fellaini, dinlenme yerine bir kesim

  • Listed: 10 Ekim 2017 13:20

Description

İlk olarak, bugünün Manchester City ile çarpışmasından 48 saat önce, sağ dizine sarılmış bir buz paketiyle görme görüşü endişe ediyor ve Everton’un Finch Farm eğitim üssündeki koridorlara bakıyor.
Ardından, gevezelik var, kendi babası tarafından söylenmelidir ki, Chelsea, kulübün kabarcıksal iyileşmesinin tam kalbinde olan yükselen Belçika’nın şanslarını takip ediyor.
Ve nihayet, 20 dakikalık bir röportaj sırasında başının üstünde bir mikrofon gibi oturan siyah kıvırcıkların kütlesi, en sonunda sözü geçen anıyı alır.
“Tabii ki, insanların artık benim saçlarımdan çok bir oyuncu olarak benimle konuştuğunu tercih ediyorum,” dedi bir gülümsemeyle. “Muhtemelen herkes şimdi buna alıştı, çünkü bana söylemiş oldukları tek şey buydu. Şimdi olmadıklarından memnun olduğumu söylemeliyim. ”

    Şu anki formda 6 ft 4’lü Marouane Fellaini’ye çok daha fazlası var, o kadar ki yönetici David Moyes onu Premier League’in en iyi orta saha oyuncusu olarak selamladı.
İngiltere’de ikinci sezonuna zor bir başlangıcın ardından 15 milyon sterlinlik kulüp kaydının imzalanmasıyla formunu yeniden keşfedilen Everton’un sezonunun aynı zamanda geliştiği tesadüf değil.
Fellaini, zorunluluğa yol açmayan forvetin arkasında ileri bir rolde dokuz gol atarak son kampanyasında rahatsızlık verici bir değer sundu ancak bir kişi, Standard Liege için ürettiği ve Moyes’in gözünü tutan yanıcı görüntülerden uzak duruyor.

    Ancak birkaç ay önce yaptığı işler ikinci sezon sendromuna değil, daha ciddi bir şey.
Fellaini, “Sezon başlangıcında iyi değilken takım iyi oynuyor değildi,” dedi.
“Bir virüsüm vardı ve en kötü şey şimdi geri koymayı başardığım 4kgs’yi kaybetmekti.
“Geri dönmek çok zor bir işti, fakat şimdi üst formuma geri döndüğümü hissediyorum.
“Dişlerimin içine kanıma ve sistemimin geri kalanına yayılmış bir virüs yakaladım, bu yüzden pis oldu. Geçen ay boyunca her şey düzeliyor ve benim gibi yine de kesinlikle daha da güçlüyüz.

    “Yaralanmalardan da fazla oyuncu gelmeyeceğine dair işaretler var, bundan sonra sezon sonuna kadar neler yapabileceğimizi göreceğiz.”
22 yaşındaki Fellaini’nin ayrıldığı çapa rolündeki bir geçiş de kendisine fayda sağladı ve geçen hafta Arsenal’e karşı 2-2 berabere kaldığı sırada Everton’un etrafında dönen bir merkez haline geldi.
Bununla birlikte, bir büyünün Goodison Park’ın etrafında yankılandığında sahip olduğu her inanç, futbolun nasıl değişebileceğinin ayılçtıncı bir hatırlatıcısıdır.
“Savunma amaçlı bir orta saha oyuncusu olarak satın aldım ancak geçen sezon yaşadığımız yaralar yüzünden dolaşmaya başladım” dedi. “Bu yüzden daha çok mutlu oldum, şimdi benim favori pozisyonumdayım.

    “Bu kulüpte yaptığım şeyden çok mutluyum, oysa sen nasıl oynadığını söylemek başkalarıyla birlikte olduğunu hep düşünüyorum. Fakat uyarladım ve iyi oynuyorum.
“Bir oyuncu için, yöneticinin sizinle ilgili iyi şeyler söylemesi güzel.
“Ancak bir sezonda çok yüksekten düşüğe geçiyorsunuz ve gelecekte iyi bir iltifat söz konusu olmayabilir. Ayaklarınızı yerde tutmalısınız. ”
Oğlunun “gerçekten en iyi kulüpte” oynamayı hak ettiği iddia edilen babası Abdel Latif’in ve Carlo Ancelotti’nin kendisi üzerinde durduğu kötü tavsiye edilen yorumları söylemek yeterli, eve kıçlı bir telefon çağrısı yapma olasılığı daha yüksek. onun duygularını karıştırmak Fellaini, “Ben olduğumdan çok mutluyum,” dedi. “Elbette büyük kulüpler her zaman oyunculara bakarlar, ancak Chelsea’nin ilgisini biraz arttırdı. Her şey bağlam dışına çıkarıldı, çünkü Everton’dan memnunum.

    “Ben eğitim almayacağım ya da oynamadığım zaman evde yalnız kalmayı ya da yürümeyi tercih ederim.
“Ama dışarı çıktığım zaman, Liverpool şehir merkezine girme eğilimim yok, çünkü bana her zaman geliyor ve biraz giyiniyor. Ben çok Manchester’a gidiyorum. ”
Bununla birlikte, Everton, Roberto Mancini’nin Kent’ten sorumlu hayata baştan çıkarılmaya başlaması için ilk taraf olmalıysa, bir sorun haline gelebilir. Bugün kayıp olan Joleon Lescott’un Ağustos ayında Eastlands’a çekileceği tawdry tarzı, zaten olağanüstü bir ilişki olacak şeylere baharat ekledi.
Fellaini, “Şimdiye kadar birçok takım arasında çok sıkı olduğu için, City’i oynarken oyunumuzu yükseltmek zorunda olacağımızı biliyoruz” dedi.

    “Onlarla eşleşmek için iyi oynamak zorunda olduğumuzu biliyoruz, fakat arkamızda taraftarlarımızla birlikte olacağız, göreceğiz.
“Nerede düşeceğimi söyleyemem bu sezon biter. Her odaklanmak üzereyiz her hafta daha da iyiye gidiyor. ”
Mancini uyardı. “Tabii ki benimle oyuncu olarak konuşmayı tercih ederim
Saçlarımdan ziyade “Uyumuş olduğumu ve iyi oynadığımı hissediyorum”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.