Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Matt Banahan bir disiplin soruşturmasıyla yüzleşecek

  • Listed: 11 Ekim 2017 19:00

Description

İngiltere’nin Kasım Testlerinin üçünde de oynayan Banahan masumiyetini protesto edecek – kesinlikle Myler’in başkanıyla temas kurmak için. Myler kendisinin kolunun hedef olduğunu söyledi.
Hakem David Rose, daha önce tartışmalara karışmıştı, çünkü atlet devleti hakkındaki endişeleri yüzünden Sale’de oynamayı reddetti – Banahan’a kırmızı kart tamamen dokunmatik hakim Bob Mullis’in tavsiyesi üzerine gösterildi.
Bristol’teki disiplin kurulu Mullis’in versiyonunu kabul ederse, Banahan’ın acemi uluslararası kariyeri, Altı Milletvekilin iki aydan kısa sürede, utanç verici bir şekilde tutunabilece.
Gloucester, eski kaptan Jake Boer’ın geçici sözleşmesini sezon sonuna kadar genişletti. Boer, 34 yaşında, bu ayın sonunda Güney Afrika’ya geri dönecekti.

    İmzası daha kısa olan eski Bath ve Wales’in kanattan Nathan Thomas zaten serbest bırakıldı, ancak Gloucester’in kuşatma sıkıntısı Akapusi Qera’nın Newcastle’a karşı devralıp kötüleştirildi.
İngiltere’de daha önce teknik direktör Bryan Redpath tarafından eleştirilen No8 Luke Narraway, geri dönüşüyle ​​geri döndü, ancak Qussa’nın sarsılması sonucu temizlenmeden üç hafta önce olabilir.
İngiltere merkezi Mike Tindall, hamstring yaralanmalarından sonra önümüzdeki ayya kadar antrenmana dönmek imkânsız. Ekim ayından bu yana oynamadı.
Galler kaptanı Ryan Jones’un sırt sorunu, Ospreys’in Viadana’daki Heineken Kupası kravatını oynarken tekrar kayıp olduğunu gösteriyor. ‘Matt masumiyetini protesto ediyor’

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.