Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

McCulloch Gers’i kurtarıyor

  • Listed: 9 Ekim 2017 20:45

Description

Ev sahibi taraf çok sayıda şansı kaybetti ve Marc-Antoine Fortune hedefi Ibrox kaleci Allan McGregor ile oynadığı mücadeleyi tartışmalı bir şekilde reddetti. Scott McDonald, 79. dakikalık golle skoru açmak için bankadan çıktı.
Ancak iki dakika sonra, McCulloch, ziyaretçilere hak etmemekle birlikte hoş geldiniz noktası sunmak için Artur Boruc’un ötesine geçen bir Steven Davis köşesine gitti.
Konuk takım Conroy, 19 dakika sonra mükemmel bir Fortune golüne benzeyen şeyleri kabul etmemekle birlikte, neredeyse ilk düdüğe, dava şansını kaçırdı.
Aiden McGeady’nin havaya sarkması üzerine kesilmiş bir şutun ardından, Celtic forvet, gol çizgisinde McGregor ile karşılaşmayı kazandıktan sonra topu fileye aldı. Ancak, ev tarafının öfkesine ve destekçileri olan Conroy, ilk Eski Firma oyununa hakemlik eden konuklar için serbest vuruş işaret etti.
Parkhead tarafı tam kontrole sahip olan yarım saatte, orta saha oyuncusu Barry Robson, bir Fortune korsanlığına takılıp sekiz metre ilerisinde yüksek sesle oynadı.
Sonra, 36. dakikada, Robson, McGregor’un Hoops savunma oyuncusu tarafından bir başka davetkar puanı geçmesinden sonra McGeady’nin daha yakın mesafeden kaçırmadan dövülmesiyle bir Hinkel’in barın tepesine çarpıp gitti.
McDonald, orta saha oyuncusu Marc Crosas’ı 20 dakika kala değiştirdi ve 79. dakikada maçta ekip arkadaşlarına gol yol gösterdi.
McGeady, haç atmadan önce köşeyi döndü ve Avustralya’nın altı metreden kısa bir mesafeden McGregor’a geçti.
Rangers için her yere baktı, ancak iki dakika sonra McCulloch dramatik bir şekilde Davis’in Boruc’u köşeye doğru yola koydu ve rahatlama dolu kutlamalara yol açtı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.