Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

McDonald kazanmaktan memnun

  • Listed: 11 Ekim 2017 11:45

Description

Çarşamba gecesindeki Ewood Park maçı, kaleci ameliyatından sonra eve gidilen Blackburn patronu Sam Allardyce’ye gerçek bir pick-up vererek 3-3 sona erdikten sonra Blackburn penaltılarda 4-3 galip ayrıldı.
Ancak iki numaralı Neil McDonald, Allarday’in yokluğunda dizginleri tutarak şöyle dedi: “Daha fazla maç varsa, o zaman kalp ameliyatı yapacağım!”
McDonald, Liverpool’la Cumartesi günü ev sahibi oyuncusu olarak Allardyce’ye kontrolü geri vereceği gibi, Blues patronu Carlo Ancelotti’de de ayrı bir şut çekti.
Dedi ki: “Umarım zayıf tarafı tezahür ettiklerinden dolayı pişman olacaklar, belki de ev biçimimize bakmalı ve bunun yapılması gereken en iyi şey olmadığını hissettiler.”
Ancelotti, zayıflamış bir taraf koyma kararını savundu ve sonra üç yedek oyuncuyu yarım saatte kullanmak için. Ancak Ancelotti tarafından tartışılabilir bir dizi dava, Chelsea’nin ölümüne katkıda bulundu ve yaralanma öncesi tüm yedeklerini kullanmak da maçın 50 dakikası boyunca ziyaretçileri 10 kişiye düşürdü.
Paul Lucinson tarafından kurtarılan atışta önemli bir baskı cezası almak için Fransız genç Gael Kakuta’yı bile seçti. Kakuta, Stamford Köprüsü’ndeki hamlesinde Chelsea’nın para cezasına çarptırıldığını ve FIFA tarafından transfer işlemlerini yasakladığını itiraz bekleyen eski Lens gençliğidir.
John Terry ve Frank Lampard da dahil olmak üzere yedi en iyi oyuncuyu dinleyen Ancelotti, “Arsenal ve Chelsea’ye karşı lig maçlarıyla bu hafta önceliklerimiz vardı.
“İlk yarıda iyi oynamadılar, çünkü üç yedek oyuncuyu da kullandım, genelde yaptığım bir şey değil.Son yarımada Salomon Kalou’nun yaralandığı şanssızdım ve bu da 10 erkek, sadece talihsizdi, ama yine de 10’a 11’e karşı iyi oynuyorduk.
“Son ceza için Kakuta’yı kullanmak gelince gelince, kararım buydu, eğitim sırasında iyi bir ceza aldığını gördüm ve baş edebileceğini düşündüm.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.