Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

McGahan övgüleri ‘seçkin’ O’Gara

  • Listed: 11 Ekim 2017 22:00

Description

Son haftalarda golü atan oyuncu O’Gara, Munster’ın tüm puanlarını yedi ceza ile tamamladı ve McGahan’ın tarafı çeyrek finale kalmaya hak kazandı. Ardıl yılın onikinci yılı. Perpignan, Fransa’nın şampiyonu Münster’i Stade Aime Giral’e ev sahipliği yaparken Pazar haftasında intikam alacak.
McGahan, “Ronan O’Gara’nın son derece başarılı olduğunu düşündüm, sonbahar uluslar arası toplantılarından sonra kampa geri döndüğünden beri göze çarpıyor” dedi. “O inanılmaz iradeli bir kişidir, inancını kaybetmedi ve kesinlikle onun hakkındaki inancımızı kaybetmedik.”
Olağanüstü bir oyuncu tarafından olağanüstü bir performans gösterdi ve herkes onun için çok sevindi “dedi.
Avustralyalı ayrıca, Yoann Vivalda ve Nicolas Durand’ın açılış 13 dakika içinde ve Philip Burger’in çarpıcı 70. dakikalık solo çabasından iki denemeyi kabul etmeyerek kurtuldukları için, tarafının “deneyim ve şanssızlığı” na övgüde bulundu.
“Deneyimimiz ve inançlarımızı bize getirdiğini düşünmüştük Perpignan yedi sekiz dakika ileri gitti ve tekrar döndü.
“Maçın sonunda ceza kazanacağımızdan emin olmak için kendimizi aynı hizada hissettik.
“Dört puan almaya geldik, bu bizim için büyük bir sonuçtu, onları sıfır seviyede tutmak isterdik, ancak işin gerektirdiği dört nokta vardı” dedi.
McGahan, Denis Hurley’in 76. dakikalık denemesine izin verme kararını verdiğini iddia etti ve skoru bir gol olarak sıkı bir karar aldı.
“Denis Hurley’in çabasıyla çok yakından baktı, kesinlikle zor, zor bir karar” dedi. “Her iki şekilde de olabilirdi, ama işler bizim için böyle gidemiyor; bu 50-50 bir karardı, biz bununla yaşamak zorundayız.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.