Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Medyum dersi: Her şey gece yumruklandığı haftasonu

  • Listed: 10 Ekim 2017 10:30

Description

Littlecote House’a doğru dolunayla dolaşırken, ünlü periyodik 16. yüzyıl Berkshire konağına gelişimiz korkutucu olamazdı. Şimdi bir otel, bir zamanlar İngiliz tarihinin en belirgin olaylarının zemini oldu.
Henry VII, Jane Seymour’a burada mahkum ve Oliver Cromwell bunu İngiliz İç Savaşı sırasında gizlemek için kullandı.
Bu haftasonu, gözlemevinde, gemstone terapisinde ve tarotta iki günlük bir seyir olan Psychic Sisters ‘Psychic School’un yeri. Varışta kocam Dave ve ben dost öğrencilerimiz ve Medyum Kızkardeşler’le tanışırız: orta Jayne Wallace, ruhsal şifacı Nina Ashby ve kalabalık Regin Le Faye.
Ertesi sabah ilk oturumumuzun zamanı geldi. Spirit rehberlerimize bağlanmak için bir meditasyonla başlıyoruz. Kılavuzumuza uyduğumuz bir bahçeye kapıdan girmeden önce gökyüzünde beyaz bir odaya girdiğimizi düşünüyoruz. Gözlerimi açtığımda odada yarım kişinin gözyaşı döktüğünün farkındayım ve kendimi de oldukça duygusal hissettiğimi görmek şaşırtıyorum.

    Sonra, dokunuşları kullanarak ruhları nasıl hissettiğimiz öğretiliyor. Jayne, ruhların çoğu zaman bir odada soğuk bir nokta olarak kendini açığa çıkardıklarını açıklıyor. Havayı hissetmek Jayne aniden “Birisi içeri giriyor” dedi: Avizenin titreştiğini ve ışıkların titreştiğini fark ettim, bir kadın onun bize hoşgeldiniz ve korkmamamızı söyleyen Albert’den bir mesajı olduğunu söyledi.
Öğleden sonra, renklerine bağlı olarak farklı anlamlara sahip olan değerli taşların okunmasını öğreneceğiz. Bu metodu kullanarak servetlerini anlatmak için, aile / para / aşk ve geçmiş / şimdiki / gelecek gibi bölümlere ayrılmış bir kağıt lazım. Sonra bir avuç taş taşırsın. Düştüğü yerlerde durumunuz hakkında bir resim verir. Bir öğrenci öğrencisi taşlarını atıyor ve param bölümünde büyük bir yeşil taşa ve çok sayıda küçük kristaline sahip olduğunu görebiliyorum.

    Bilgi paketim yeşilin zorlukları temsil ettiğini söylüyor, bu yüzden girişim yapıyorum: “sanırım para problemleri yaşıyorsunuz. Ancak kristaller bana durumunuzla nasıl başa çıkacağınızı öğrendiğinizi söylüyor. “Şaşkınlığımla konuştuğumu söylüyor. Hoşça kal ben ruhsalim! O akşam orada bir hayalet avı var. Gerekçesiyle ürpertici kölelerin evinde başlıyoruz. Sonra şapelin içinden geçti ve hizmetkâr kızın meşru çocuğunun öldürüldüğü perili koridor ve yatak odasına kadar.
Zemini karanlıkta keşfediyoruz. Bu uzun zamandır unutulan yerlerin çevresinde poke ettiğimizde kapıların çarpıldığını ve kıkırdadığını ve inlediğini duyuyoruz. Gruptaki bir adam boğazı etrafında, bir zamanlar asıldığı söylenen bir noktada bir el hissedecek. Cidden korktum. Kızkardeşler evin ne kadar aktif olduğuyla ilgili mırıldanıyor ve daha derinlere inerken havanın elektrikle kaynattığı görünüyor.

    Sıcak kaynıyor ama aniden boynumun arkasında soğuk bir nefes alıyorum. Arkandayken orada kimse yok. Daha fazlasını isteyen Dave ve ben, geceyarısında başka bir tura katılıyorum. Ziyafet salonunda buluşuyoruz. Rehberimiz Barry, hâlâ ikamet eden ruhların herhangi birisini algılayıp hissettirmediğimizi soruyor. Bütün gün sessiz kalan Dave, John ve Francis’i seslendiriyor. Barry, bir önceki sahibinin Sir John Popham’ın evi 1589 yılında yeniden inşa ettiğini ve Francis’in oğlu olduğunu söyler.
Kocamın paranormal hediyesinden etkilendim ve diğer konuklardan bir dizi alkış aldı. İki güne melek kartları ile başlıyoruz ve Albert’in hayaletinin bize katılmasıyla avizenin yeniden can sıkıntısı çektiğini hemen hemen fark ediyorum. Melek kartları üzerlerinde melekler ve mesajlar, tarot gibi biraz var. Bu oturumda, Essex’ten bir inşaatçı olan Alan’la birlikteyim, ailem hayatımı, babamla olan ilişkimi ve geleceğin neyi anlattığını anlatıyor. onun ne kadar doğru olduğunu bilmemek.

    Ardından, çatışma denemeliyiz. Çiçekler yüzyıllar boyunca kehanet aracı olarak kullanılmıştır. Bir çiçek seçin ve okuyucu çiçek enerjileri için hisseder. Birisinin çiçek seçimini yorumladığımın, çocukluk çağındaki olaylara ve genel karakterine göre oldukça doğru olduğunu düşünüyorum. Dave’i ve beni psişik bir çift olarak görmeye başlıyorum.
İki gün sonra eve gitmenin zamanı geldi. Okul eğlenceli ve hareketli bir tecrübeydi, bazen tuhaftı. İster ruh rehberlerinin anlayışlar sağlayabileceğini veya psişik olmanın sadece doğru akıl çerçevesinde olmanın bir örneğini mi olduğuna inanıp inanmazsanız, tarot, melek kartları ve değerli taşlar yaşam ve duyguları tartışmak için yararlı araçlardır.

    Littlecote House’u kontrol ettikçe yere biraz aşık olduğumu hissettim. Kim bilir, belki 100 yıl sonra hayalet mezunlarına katılacağım ve avize avlamak için geri döneceğim.
Psişik okul bilgileri için, warnerleisurehotels.co.uk adresini ziyaret edin – Psişik Sisters’le iletişime geçmek için psychicsisters.co.uk adresini ziyaret edin.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.