Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Melua boğulma korkutuyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 12:40

Description

25 yaşındaki bir dalış niteliğine doğru çalışıyor ve eğitmeniyle birlikte çalışmak için başkentin Heathrow Havaalanı yakınında bir göl aldı.
Ancak Melua, ağzını düzgün bir şekilde yerleştirmedi ve hayatına “korkunç” ve panik bırakan “soğuk” bir suyun içinde soluduğunu söyledi. Öğretmeni kurtardı ve ciddi bir yan etkisi olmadı.
Melua şimdi hayranlarının iyi olmasını sağlamak için resmi bloguna götürdü.
O, “Olay tamamen benim hatamdı … Gölün ortasına doğru yüzdük ve orada bir kez, regülatörü (hava temini) ağzından çıkarıp yerine koyarak standart prosedür uyguluyorduk. ne olduğunu bilmiyorum, sanırım soğuktan dolayı stres altındaydım artı görünürlük çok zayıftı – su zift karardı – bu yüzden konsantre olmuyordum.
“Regülatörümü değiştirmeye çalıştığım zaman düzgün yapmadım, bu yüzden nefes aldım ve bir su akıntısına tıkadım. Sakin kalmaya ve regülatörü temizlemeye çalıştım, ancak boğazıma su tuttum. kuvveti ve suyun ağzımdan içeri sızdırılma hızı böyle bir şok oldu. Özellikle viraj nedeniyle yüzeye çıkamayacağınız için panik yapmaya başladım İlk kez (40’dan az dalıştan sonra Yaptığım) ‘havadan’ el sinyalini çekmem gerektiğini gösterdi.Neyse ki öğretmenim orada üzgünüm korkunçluk halimde bana yardım etti.Şimdi ona baktığımda çok aptalmıştım! “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.