Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Michael Owen, yarış pistinde antrenöründen çok şey biliyor!

  • Listed: 10 Ekim 2017 04:55

Description

Tom Dascombe, bu şok itirafını, Betfair’in kurucusu Andrew Bert ‘Black’in ortaklaşa sahip olduğu, multi-milyon sterlin Cheshire istikrarlı İngiliz ve Manchester United golcüsü Owen’ın resmen yerleşmesinden kısa süre sonra dün gece yaptı.
Ayrıca, bazı vahşi kumarbazlar için eğitim verdiğini itiraf etse de, Denman’ın sahibi olan müthiş açıklayıcı Harry Findlay’ın aralarında olduğunu onaylamak dışında, onları tanımamaya özen gösterdi.
47 yaşındaki Dascombe, yarışın en yetenekli yeni eğitimcilerinden biri olarak tezahürat yaptı, bu nedenle safkan bir imparatorluk kurmayı umutsuzca iddialı olan Owen’ın Lambourn’dan ayrılıp büyümesine karar vermesi için ikna etmesi hiç de şaşırtıcı değildi.
İngiltere, Fransa ve İrlanda’daki kan dolaşımı satışlarında 50 yıllık bir yıllık harcama tutarı yaklaşık 1,5 milyon avroyu geçtikten sonra 87 kutu doldu.

    Dascombe, “Buraya gelmeye ikna oldum, çünkü daha fazla at yetiştirmek için daha büyük bir fırsat” dedi.
“Michael ve ‘Bert’in sadece 10 atları var burada, diğerleri bahçenin dışındaki insanlara ait. Michael onun yarışında tutkulu. Galonda düzenli olarak var. Atlar, günlük yarış ve yetiştirme konusunda çok bilgili. Benden çok form biliyor.
“Kendisi veya başka bir sahibi para yatırmak istiyorsa, iş budur. Bir oyuncu 100.000 £ veya 5 £ bahis yapmak istiyorsa, benim için bir fark yaratmaz. Eğitime başladığımdan beri büyük atıcılar oldum ve burada birkaç tane var. Ancak bu kumar kararlı değil.

    “Bana ikinci bir düşünce vermeyeceğim ve üzerimde herhangi bir baskı yapmam.”
Beklediğiniz gibi, Manchester United sendikası Paul Scholes, Jonathan Woodgate (Spurs) ve Nicky Butt (Newcastle United) da dahil olmak üzere istikrarlı bir futbol varlığı var.
Dascombe, Birleşik Devletler’deki ticaretini ve Güney Afrika’da Mike de Kock’u ve İngiltere’de Henry Candy’yi öğrendiğinde eğitmen olarak beşinci sınıfa giriyor.
Dascombe, kaçınılmaz olarak değerli eğitim ipuçlarını bulduğu Martin Pipe için 96 atıcıyı atlayarak basmış, Dascombe şaşırtıcı bir şekilde National Hunt yarışına ilgi duymuyor.
Dascombe, “Orada beş yılda, başka yerlerde 15 yılda yapacağımdan daha fazla şey öğrendim,” diye ekledi.

    “Atlarımızın Mart ayında çim için hazır olmasına tamamen odaklandık.
“Şimdiye kadar yaşadığım en güzel yedi yıla sahibiz ve bir kaç tane de hala satın alabiliyoruz. Amacımız en az 75 kazanan ve 500.000 £ ödüllü para ödülüdür.
“Bize uyan özel bir eğitim yolu var. Şu anda çim galoplarını üçümüze kadar getiriyoruz, iklim hava şartlarımızı tamamlıyoruz.
“Ödül parası iki katına çıkacak ve Fransız para kazanma yıllarına sahip birkaç Fransız vatandaşımızın ödül parası Fransa’da kazanarak yüzde 80 artacak İtalyan kökenli bir yıldönümü satın aldık.
Geçen yıl Fransa’da üç galibiyet kazandı ve 150 bin Euro kazandı, bu yüzden neyin gerekli olduğunu biliyoruz. ”

    Geçen sene 62 kazanan Dascombe, jokey Richard Kingscote’un Berkshire mülkünü Cheshire’da kendisine satması için satıyor ve milyarder şeyhler tarafından desteklenen bahçelerle rekabet edebilecek müthiş bir takımını tamamlamaktan çok memnunuz.
“Richard harika bir iş çıkarıyor. Dürüst, açık ve çok tutarlı, “dedi Dascombe.
“Bir yarış hızını değerlendirmek ve aynı zamanda diğer her atın hızını bilmek için en iyi binicilerden biri olduğuna inanıyorum” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.