Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Midsomer’in Bayısı

  • Listed: 10 Ekim 2017 05:55

Description

Tom Barnaby, Cawston CID’nin dedektif müfettişi olarak değiştirilebilir … bir kadın olabilir.
Büyüleyici bir bükülme ile, eski EastEnder ve Strictly Dome kazanan Jill Halfpenny, ITV’in en beğenilen draması Midsomer Murders’in kilit rolüyle bağlantı kurdu.
Geçenlerde Takvim Kızları’nda sahneye çıkan oyuncu, 82 şiirin ardından bu sene bu yıl veda etmek zorunda kalan John Nettles’ın yerini alacak.
Bir program kaynağı şunları söyledi: “Bu yılın Ağustos ayına kadar Midsomer Cinayetlerini filme almaya başlamayacağından, ITV henüz bir yedek parça için son görüşmeler yapamaz.”
Yapımcıların da rolünü devralacak “genç” erkekler düşündüğü söyleniyor. Olasıların listesi şunlardır: Heartbeat’ın Jason Durr, Spooks’un Rupert Penry Jones, Nathaniel Parker (Müfettiş Lynley), Jason Isaacs ve Bradley Walsh. Ayrıca Ashes To Ashes’te DCI Gen Hunt oynayan Philip Glenister de söz konusudur.

    Nettles, “Son dört yıldır filmi tamamlayacağım ve Midsomer’e duygusal bir veda yapacağımdan dolayı, son 13 yılda büyük bir zaman geçirdim ve 2010 unutulmaz bir yıl olacak” dedi.
John Nettles’la birlikte Midsomer Murders, 27 Ocak’ta Rik Mayall ve Jenny Agutter’ı ortaklaşa canlandıran The Creeper adlı yeni bir hikayeyle döner.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.