Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Mükemmel resim … feuding sülün rakipleriyle savaşmak

  • Listed: 11 Ekim 2017 07:20

Description

Geçen baharda kuzey Norfolk’taki Richard Bedford tarafından iki rakip musluk arasındaki toprak anlaşmazlığı, etkileyici renklerin karışımı, esnetilmiş pençe ve vahşet yakalandı.
Dün, verilen resim 39.000 resim arasından Yılın BirdGuides Fotoğrafı seçildi.
Finalistler arasında Garth Peacock’un az miktarda bulunan ağaçkakanı yemek arıyor ve Mark Hancox’un kuzgun baykuş avını çalmak için küstahlığı vardı.
İkincilik ödülü, kısa boyunlu bir baykuşun, havada frenleyen bir pufetin, balık dolu faturasının ve İngiltere’de görülecek en zor kuşların birinin sakin portresiydı; bir çıngıraklı adam, yerçekimini bir içki içmeye meydan okuyordu. Bir bulrush yapışırken.
BirdGuides başkanı Max Whitby, “Birdguides.com’a gönderilen fotoğrafların kalitesinden şaşkınlık duyuyoruz” dedi. Ancak Norfolk’taki Cley’in savaş sülünleri oybirliği ile galip geldi.

    Bir hakim, diğer fotoğrafçı Mike Atkinson, “Savaşın şiddeti, kuşların aşırı pozları tarafından, kanatların ve tırnakların uzatıldığı ve havanın ters yüz ettiği yerde bir kuş tersiyle, gözler saldırıya karşı korumak için kapatıldı” dedi.
İngiliz Kuş Bilimi Sorumlusu’ndan Graham Appleton, resmin “harika zenginlikleri” ve “soğuk geç kış ışığına karşı neredeyse mücevher renkleri” nden övgüyle bahsetti.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.