Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Murray Federer için hazır

  • Listed: 11 Ekim 2017 06:25

Description

22 yaşındaki oyuncu, Murray’ı düz sette yenerken 2008 Amerika Açık finalinde bir rövanş olduğunu gösterdi. Murray o gün, ilk büyük finalinde endişeli bir ekran oluşturdu ve kendini sinirlerinden kurtarmak için fırsattan zevk alacağına söz verdi.
Murray, “US Open finalinde tekrar düşündüğümde,” herkesin göreceği üzere gerginim açıktır “dedi. “US Open finaline baktığınızda, kesinlikle ona geri döndüğümde, deneyimleri mutlu edecektim.”
O da ekledi: “Kazanmazsanız bu çok düşük, ancak büyük bir slamı kazandığınızda hissettiğiniz yüksekliğin inanılmaz olduğunu hayal edebiliyorum.
“Dolayısıyla olabildiğince iyi tadını çıkarmaya çalışacağım, eminim sonuç ne olursa olsun, iki, üç, dört yıllık zamanlara baktığımda mutlaka keyif alacağım” dedi.
Murray Perşembe günü yarı finalde Marin Cilic ile oynadığı dört set maçında sırtını bir miktar dinlerken, fiziksel durumunun en üst düzeyde olacağını söyledi.
Bu maç ile yarının finali arasındaki üç gün boyunca Murray, tüm turnuva sırtından çekilen sertliğin kendisini engellemeyeceğine inanıyor.
“Turnuvanın başında bile sırtım biraz sert” dedi. “Mahkemeler, sadece gerçekten yapışkan …. Yılın ilk, ikinci turnuvası olmasından ötürü, küçük niggles yapmayı umuyoruz.
“Eminim diğer oyuncuların çoğu da bunu yapıyor çünkü sezon çok uzun, çok zamanımız yok.
“Finalde sorun olmayacak, biraz sert.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.