Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Noel Günü aile tartışmalarının erken başlayacağını görecektir

  • Listed: 11 Ekim 2017 12:15

Description

Noel Baba’nın onlara ne getirdiğini görünce kalkmaya başladıktan sonra, heyecanlı çocuklar yorgun ve vurgulayan ebeveynler saat 10’dan önce düşecek.
Ebeveynlerin evi düzenli olarak düzenlemeye çalışmaları, çoğu satırda yüksek stres düzeyleri ve TV’de neyin izleneceği tartışmaları ile kıvılcımlar.
Ortalama ebeveyn, 11.07AM’a kadar ilk kez çocuklarını anlatmaya başlar.
Araştırmayı yapan Jarlsberg peyniri sözcüsü, şunları söyledi: “Özellikle çok sayıda insan bir araya geldiğinde ve gerginliklerin üstesinden gelebileceği için aile felâketleri gerçekleşecek.
“Çok fazla heyecan, yüksek beklentiler ve devam ediyor var, ancak Noel’in her zaman mükemmel olamayacağını hatırlamak önemlidir – her şey planlamaya çalışmayabilir.
“Noel sabahlarının erken saatlerinde vurgulandıktan sonra, aileyle birlikte bir masada paylaşılan yiyeceklerin hala günün en iyi parçası olarak tarif edildiğini görmek harika.

    “Ebeveynleri, gün boyunca kendilerine fazla baskı uygulamamaya teşvik ediyorum.
“Günün de senin için, rahatlayın ve gerçekçi olun.”
4.100 kişinin çalışması, ortalama ailenin sabahın 8’inden hemen önce yataktan kalktığını ortaya koydu ve sabah saat 8.19’a kadar hediye açmaya hazır.
Ambalaj kağıdı tüm hediyeleri parçaladıktan sonra sabah kahvaltısına 9.02’de otururlar, ancak 8.39’da biraz çikolata girmeden önce otururlar.
Büyük Noel yemeği pişirme zorunluluğu ortalama Brit ilk alkollü içkisini 11.48’de yudumlamaya başlar.
Akşam yemeğini nihayet sabah saat 3.24’te servis ediyoruz; yüzde 85’i geleneksel türkiyeden, tüm abartılarıyla.

    Neredeyse üçte biri bu anı bugünün en sevdikleri adıyla bile adlandırdı. Ancak bütün yiyecek ve içecek ilk kişi 4.58’de uykuya dalmakta, baba yorgunluğa karşı savaşı kaybetme konusunda lider konumdadır.
Başını sallayanların neredeyse yarısı, yüksek sesle horlamayla başkalarını can sıkıcı kılıyor. Uyanık kalmayı başaranlar için, aile tahtası oyunları saat 18.46’da çıkarılır.
Çalışma ayrıca, geleneğin hala hayatta olduğunu ortaya koydu -% 13’ü her zaman Noel Günü’nde kiliseye giderken,% 27’si Kraliçenin Konuşmasını izlemek için oturuyor. Ailenle vakit geçirmek, Noel Günü’ndeki en iyi şeydi, yüzde 38’lik kısmı kınadı.

    Örme desen tamponu, ağacın altına açılan en kötü hediye olarak ortaya çıkmış ve onu toz paneli ve fırça ile korkunç çoraplar takip etmiştir.
Ve ışıkları söndürüyor musun? 11:39.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.