Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Öfkeli Brenden Venter, hakemde parmağını gösteriyor

  • Listed: 9 Ekim 2017 21:15

Description

ENGLAND sinek yarısı Toby Flood, Saracens’in başlık hedeflerine Vicarage Road’daki bir başka gerçeklik cezası verildiğinde Leicester’ı zafere taşıdı.
Tufan 17 sayı ile tamamladı ve Dan Hipkiss Leicester’in sert burun paketinden baskın bir performans sergileyerek oyunun tek denemesini yaptığını iddia etti.
Saracens, masanın üst seviyesinde kaldığı için bonus puan kaybetti – ancak dört gece yenilgisiz aylar sonra hafta sonları Londra’nın İrlanda ve Leicester, geçen sezonun en büyük finalistleri arasında kaybetti.
Kaplanlar topallayarak 40 dakika içinde mülkiyet ve topraklara hakim oldu, ancak Brendan Venter’in Saracens’ten savunmasız bir şekilde sergiledikleri ekran sonrasında 6-3 geride kaldı. Seracens, iki Glen Jackson cezasıyla cezalandı.
Justin Marshall’ın Scott Hamilton’taki mücadelesini ve Brad Barritt’ten Lote Tuqiri’ye kemik yorucu vuruş vuruşuyla mücadele etmesi Men In Black’in bu sezonun bu kadar zor olduğunu gösterdi. Fakat aralıktan sonra, Hipkiss yolunu kesip Leicester daha sonra ölümcül Tufan’tan bir miktar para cezası ve tahripci bir forvet performansı ile baskıyı artırdı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.