Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Opera şan yarışmasında şöhretin yeni albümü

  • Listed: 9 Ekim 2017 20:15

Description

Şimdi izleyiciler, sekiz pop yıldızı henüz tanınmayan başka bir topraklara … opera dünyasına atlamak için zorlayacak yeni bir gerçeklik TV şovu ile karşı karşıya.
Daily Express köşe yazarı Alan Titchmarsh ve Myleene Klass’ın ev sahipliği yaptığı yukarıda Popstar To Operastar’daki katılımcılar, sadece farklı bir tarzda değil aynı zamanda farklı bir dilde şarkı söylemeyi öğrenmek zorunda kalacaklar.
Olası opera hevesleri Blur bascısı Alex James’tir; Bernie Nolan, Nolan Sisters’den; platin satan sanatçı Jimmy Osmond; Coronation Street aktris Kym Marsh; eski Pop Idol yıldızı Darius Campbell; Danny Jones, erkek grubu McFly; Vanessa White, kız grubu The Saturdays; ve Marcella Detroit, 1980’lerin / 90’ların pop act Shakespears Sister.
Sekiz şarkıcıya klasik şarkıcı Katherine Jenkins ve ünlü tenor Rolando Villazon tarafından danışmanlık hizmeti verilecek.
Her performansın ardından pop yıldızları, Katherine, Rolando, rock müzisyeni Meat Loaf ve TV sunucusu Laurence Llewelyn-Bowen’den oluşan bir panelle analiz edilecek.

    İngiltere’nin Got Talent yıldızı Susan Boyle, opera efsanesi Andrea Bocelli ile birlikte oynamaya da hazırlanıyor. Şov 15 Ocak’ta başlayacak.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.