Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Ospreys muhtemelen yüz yüze gelebilir

  • Listed: 10 Ekim 2017 22:55

Description

Turnuva organizatörleri European Rugby Cup, Kaplanlar Genel Sekreteri Peter Wheeler ve başkan Peter Tom’ın resmi bir şikayetinde bulunduğu Swansea Liberty Stadyumundaki ikinci yarıdaki olayları araştıracak. Leicester, Pool 3’ten Ospreys ve Clermont Auvergne’in çeyrek final yerlerini garantileyerek, 17-12 yenilgilerinin sonucunda düştü.
Rekabet kuralları, maç sonuçlarının durması gerektiğini önermekle birlikte, Ospreys, eğer varsa, – eğer varsa – empoze etmeye karar veren cezanın keşfedilmesi için hala endişeli bir bekleyişle karşı karşıya.
Danimarkalı Dünya Kupası sırasında İngiliz Dan Luger, Avustralya’daki Samoa a karşı 34 saniye boyunca 16. oyuncu olarak oynarken İngiltere 10.000 £ cezaya çarptırıldı.
Luger’ın davasından farklı olarak, bu vesileyle Ospreys’in Galler ve Lions’un tam destekli Lee Byrne’nin bir muhalefet saldırısını engellemeye yardım ettikleri iddia edildi.
Byrne, yerine Merkezi Sonny Parker’ın yerini alması nedeniyle, yerinden oynamış ve kanlı bir ayak parmağı çekmişti ancak Byrne, takım arkadaşlarının hiç gitmeden üç dakika sonra geri gönderildi. Uçan yarım Dan Biggar, Ospreys’in sürekli Leicester baskısının sert bir finalinde yaptığı gibi yaklaşık bir dakika sonra ayrıldı.
Bir Leicester oyuncusu, Alan Lewis’e hakemlik yapmak için Ospreys’in sayısal üstünlüğüne dikkat çekti ve Alan Lewis, daha sonra Brisné’nin, Byrne’nin geri döndüğü maçın dördüncü yetkilisine haber vermediği için bir Ospreys görev hattının görevlisini kınadı. Lewis, ekstra insan durumu belli olduğunda Leicester’e bir ceza vermiş olmalıydı, ancak isimsiz bir Ospreys oyuncusu ona Leicester’ın sahadaki 16 oyuncu olduğunu ve Tigers’ın inkar ettiği bir suçlamada bulunduğunu anladı.
Wheeler şunları söyledi: “Bu, oyunun önemli bir bölümünde deneme sonuçlarına müdahale eden 16. oyuncu ile çok ciddi bir olaydı.
“ERC ile şikâyette bulunmuştuk, çünkü oyunun önemli bir noktasında Ospreys’in sahada 16 adam vardı ve bu 16. adam Ben Gencs (Tigers scrum-half) tarafından mola vermek üzere müdahale edildi veya olaya karıştı ve Ben Youngs’ı can verdi. Bundan gelişmekte olan hiçbir şeyde önemli bir rol oynamaz.
“Hangi kuralların (ERC) bunlarla başa çıkabileceğini bilmiyorum, fakat biliyoruz ki diğer kulüpler, kayıtdışı bir oyuncuyu oynuyorsanız, bağlantı noktaları elde edersiniz ve her türlü kötü şey olur” diye konuştu. Sadece 15 oyuncu sahada izin verilir, bu yüzden tanımı gereği, 16’ncı kayıt dışıdır. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.