Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Pearce, Yunanistan’ın gösterisinde gösterilen golleri yendi

  • Listed: 4 Ekim 2017 16:45

Description

ENGLAND, Stuart Pearce’ın üç yaşındaki 21 yaşın altındaki hükümdarlığında evdeki ilk rekabetçi yenilgisine düştü.
Bu Avrupa Şampiyonası elemelerinde gösteriyi başlangıçtan bitişe kadar koştuğunda Yunanlıların hedeflerini taşıdığına dikkat edin, İngiltere’nin başında Nathan Delfouneso ile geç bir teselli buluyorum.
Eski Newcastle forvet oyuncusu Georgios Georgiadis tarafından yönetilen Yunanistan, Grup Nine’deki ikinci sıraya yerleşmiş İngiltere’den beş puan önde bırakarak galibiyetine değer.
Dün gece Doncaster’de kazanmak, önümüzdeki yaz Danimarka finallerinde yarışacak olan 2009 turnuvasında ikinci olan İngiltere’yi gönderdi, ancak hepsi çok üzüldü
Pearce ve vasıf artık tanrıların mücadelesi içindedir. Pearce: “Orta sahada yeterince oynayamadık ve sahipliği çok hafif verdi, ancak Yunanlılara kredi vermek için zaferlerini hak ettiler.

    “Nadiren ekibim beni hayal kırıklığına uğrattı, ancak geçmek için şimdi son iki maçımızı kazanmak zorundayız. Biz yarışta değildik, fakir olduk. ”
Yunanistan, Yunanistan’ın öne geçmesini sağladığı Kyriakos Papadopoulos ile Ryan Bertrand, Sokratis Papastathopoulos’un direktifini değiştirdikten sonra, yakın mesafeden evlerine savurdu.
Aradan üç dakika sonra Ioannis Papadopoulos, İngiltere savunma – özellikle de Chris Smalling – kötü dağıldığında 2-0 yaptı.
İngiltere, Kyle Walker’ın voleyinin kaleci tarafından parladığı andan itibaren 11 dakika kala Aston Villa’nın Delfouneso’yu takip edip beşinci dakikasına 21 yaş altındaki ilk maçını kazdı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.