Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Pietersen boos’undan korkan çiçek

  • Listed: 11 Ekim 2017 08:50

Description

Pietersen, turistlerin 2-1 önde giden sürmekte olan bir günlük uluslararası seride her mekanda kalabalığın düşman bir karşılama aldı. Final fikstür Cuma günü, Pietermaritzburg doğumlu Pietersen’in ana karesi olan Kingsmead’de gerçekleşecek ve Flower, Güney Afrika kalabalıklarının İngiltere’nin tılsımlı eski kaptanı boğması ihtiyacını hissetmesinden hayal kırıklığına uğradı.
“Bence, ülkesi için yarışmak için dışarı çıkmakta olan büyük bir kriket oyuncusunun haykırdımını duymak gerçekten hayal kırıklığı yaratıyor” dedi. “(Ricky) Ponting yarasa savrulurken (geçen yaz Küllerde) işitme botlarından hoşlanmadım, biri rugby’de dönüşüm geçirdiğinde bunları dinlemekten hoşlanmam.”
Evde kalabalıklar İngiltere’nin Güney Afrika doğumlu oyuncularını, örneğin Jonathan Trott’a göndermek için çok fazla ilgi göstermezken, Pietersen’in tüm kaba tedaviyi almasının sebebi soruldu – Çiçek şöyle diyor: “Sanırım biraz pandomim kötü adam senaryosu var .”
Her iki durumda da, İngiltere’nin ODI sayısı üçüncüsü olan karışıklığı görmüyor.
“Sanırım bu tür tepkiler almıştı, onu gerçekten etkilediğini sanmıyorum” dedi.
Pietersen’in şu ana kadar yaralanmasından dönen önemli görevsizliğine gelince, Çiçek kaçınılmaz olanı sadece bekliyor.
“Eminim hayal kırıklığına uğramaktadır, çünkü başarısını takip eder – ve haklı olarak” dedi.
“Fakat sıkıntı çekeceğini sanmıyorum, çok çalışıyor ve bu turun bir aşamasında ağır atış yapacaklarına eminim, bir sorun görmüyorum.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.