Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Poulter, Wentworth dönüşüne hazırlandı.

  • Listed: 2 Ekim 2017 18:35

Description

Geçen Cuma günü yeni görünen Batı Kursunu uyguladıktan sonra katılımcısını açıklayan Harrington gibi Poulter, yeşillikler nedeniyle son iki yıldır uzak kaldı.
Şu anda 18 yaşın tamamı değiştirildi ve Şubat ayında Tucson’daki World Match Play’in galibi European Tour’un para liste lideri, “Yeniden oynamanın çok sevindim” dedi.
O, “Bu harika bir şampiyonluk ve Ernie’nin (Els) üstlendiği West Course’daki değişiklikleri kontrol etmeyi dört gözle bekliyorum, değişikliklerin daha iyi olacağından eminim.”
İlk Poulter, basketbol oynadığı için uğradığı bir diz probleminden kurtulduğunu kanıtlamak zorundadır. Geçen hafta New Orleans’da olan etkinliğini kaçırdı ancak Perşembe haftasından itibaren Florida’daki Players Championship’e geri dönmeyi umuyor. Geçen yıl Henrik Stenson’un peşinde ikinci olarak burayı bitirdi.
Bu ayın başlarında The Masters’taki Phil Mickelson’ın ardından geçen sezon Avrupa’nın en büyüklerinden Lee Westwood da Wentworth’a bağlı.
Avrupa’da kaçırdığı son yarı yol kesimi geçen Mayıs’ta geldi ve son üç turda rota 77 oldu. Yaralıyı 2008’deki ilk günün ardından çıkardı.
“Dramatik bir şekilde değiştirdiler ve dürüst olmak gerekirse değişiklikleri memnuniyetle karşıladım, çünkü genelde kursta oynadığım şans bir şansım olmadığı anlamına geliyor” dördüncü dünya dördü.
“Herhangi bir değişiklik benim için iyi bir değişiklik ve bence şimdi amiral gemisi etkinliğimiz için daha da güçlü bir alana sahip olacağız.
“Bu turnuva için sadece iyi olabilir, kazanmak isterim – sunulan dünya sıralamaları harika, ödül fonu dünyanın en büyüklerinden biridir ve Avrupa Turunun en prestijli etkinliğidir.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.