Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Pulis James anlaşmasını kucaklamak istiyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 10:00

Description

Portsmouth’tan potansiyel transfer, kulüplerin CEO’ları Tony Scholes ve Peter Storrie tarafından tartışılıyor. Pulis, James’in Britannia Stadı’nda bir numaralı rekabete katkısı olacağına inanıyor ancak Thomas Sorensen’in Dane’in Bayern Münih’e taşınmasıyla bağlantılı kalma ihtimalini reddetmeyi reddetti.
Pulis, “İki kulübün bir anlaşma yapıp edemediğini görmek zorundayız ve hafta sonuna kadar bağlanacağını umuyoruz, ancak oyunun doğru olması gerekir” dedi.
“Onu yakalarsak mutluluk duyarız çünkü takımda bir zayıflık varsa, yarışmalara ve yedekleme konusundaki sopalar arasında olur.
“Thomas’ı Fulham maçından hemen önce kaybettik ve Steve Simonsen’e (yardımcısı) bir şey olursa, bir kaleci olmazdık.
“Bizim için bir trajedi olurdu ve gerçekten gözlerinizi açıyor, bu yüzden toplanabilir kalemi getirmek için bir fırsat bulduk, çünkü elinde olabileceğini duyduk.”
Pulis, James’in Dünya Kupası’nda İngiltere ile oynama ihtimalini artıracağı ilk takım futboluna kaşınıyor olması nedeniyle 39 yaşındaki birinin işe alınma şansını güçlendiriyor.
Pulis, “Gerçek kaliteden bir kaleciye imza attın, ve buraya gelip oynamak için birkaç aylığına futbol var” dedi. “Sorensen zekice bir performans gösterdi, o yüzden her ikisi de bir yer için savaşıyor olacaktı, fakat James’in de kanıtlayacak bir şeyi var.
“Güney Afrika’ya giden uçakta olmak isteyecek ve beni her yere götürüyor. Dünya Kupası’nda İngiltere için çaresizce.
“Avrupa’da Thomas’ı beğenmekte olan kulüplerin bulunduğuna dair söylentiler duyduk ve kendimizi korumamız daha da önemli hale geliyor.Mutern Münih, Manchester United ya da Chelsea Thomas’a gelirse, kendisi gibi herkes için daha iyi olmak istiyor. tıpkı (Cristiano) Ronaldo’nun Real Madrid’e gitmek istediği gibi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.