Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Rahanna kızın ölümünden ‘acıyor’

  • Listed: 11 Ekim 2017 05:15

Description

Jasmina’nın ailesi bir kemik iliği donörü için cazip bir video çevrimiçi yayınladıktan sonra Şemsiye çarpıcı ilk kez 2008 yılında gençle bir araya geldi.
Rihanna, kızla tanışmak için New York’a uçtu ve şarkıcının gençlerin ölümcül hastalığını tedavi etmek için yardım çağrısında bulunmasıyla yakın bir dostluk kurdu.
Jasmina, Pazartesi gecesi (25 Haziran) hastanede vefat etti ve trajik haberler Bajan’ın güzelliğini derinden etkiledi.
Rihanna, UsMagazine.com’a “Jasmina’nın vefat ettiğinin inanılmaz derecede kırılmış haldeyim, çok cesur ve özel bir çocuktu bana, tanıdığım birçok yetişkinden daha fazla güç ve ruh gösterdi. Ona sahip olduğum için kutsanmışım. Hayatımda gördüm ve onun örneğiyle çok sayıda hayat kurtardığını biliyordu, o gerçekten yeryüzünde bir melekti. ”
Jasmina’ya da yakın olan eski Destiny’s Child yıldızı Kelly Rowland, Rihanna’nın haraçını takiben, genç palasının ailesine başsağlığı diledi.
“Haberleri duyduğumda kesinlikle yürek burun içindeydim” O, onunla tanıştığım an kalbimi yakalayan cesur ve sevimli bir kızdı Kalbim annesine ve en iyi dostum olan Isabelle ve KMS’ye gider Beni Jasmina ile tanıştıran organizasyon, şimdi meleklerle birlikte, huzur içinde dinlenebilir. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.