Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

RBS bankacılar yatırımcıya baskı yapıyor

  • Listed: 3 Ekim 2017 18:20

Description

Yatırımcıların yüzde 99’dan fazlası yeni planın lehine dün Edinburgh’daki yıllık toplantısında oy verdi
Başkan Sir Philip Hampton ile endişeleri dinleyeceğini taahhüt etti.
Bununla birlikte, bazı küçük ortaklar, bankacıların yaptığı “müstehcen talepler” konusunda öfkelerini dile getirdiler. Robin Jack, yöneticileri ücret komitesine “bankacılık camiasında bulunan kişilerin aşırı taleplerini” azaltmaya çalışmakta olan tam destek vermeye çağırdı.
GENEL SEÇİM 2010: SON HABERLER ALIN VE BURADA ANALİZ …
Yatırımcılar, RBS hisselerinin bu yılın başlarında belirlenen 50 p fiyat hedefinin üzerine çıktığından öfkelendi.
başkan Stephen Hester’e bağlı olarak uzun vadeli bir teşvik planının çeyreğini tetikleyecekti.

    Hampton, hisselerin çok daha düşük olduğu sırada hedefin belirlendiğini söyleyerek, ancak sonrasında revize edileceğini söyledi.
banka önümüzdeki hafta üç ayda bir ticaret güncellendi.
Yeni hedefin 55p’lik mevcut piyasa fiyatının 1p altına düşürülmesi halinde “çok sıradışı” olacağını belirtti. “Yeniden düzenlenen tüm bileşenlerin bir araya getirildiğinde, genel şemayı sağladığımız,
Ortaklarımızın kısa vadeli çıkarları “dedi.
RBS, dolandırıcılık suçlamalarının merkezinde bulunan Goldman Sachs’a karşı dengelenen 550 milyon papalık kazıyı kaybetti. Hampton, Goldman’a karşı harekete geçmenin çok erken olduğunu söyledi çünkü süreç “daha ileri” olmalıydı.

    ancak ekledi: “Yakından takip ediyoruz.” Hampton, bankanın tam olarak ne zaman olacağını tahmin edemediği konusunda uyardı.
karlılık dönmek ancak söz konusu kötü borçların bu yıl yüksek kalması muhtemel olduğunu söyledi. Ancak, şimdi yüzde 84’lük hissesi için bankaya gönderdiği para için kar üzerinde oturan ülke, RBS’nin şimdi bir “fırsat” olduğunu söyledi.
Ayrıca Yunan krizinin olası etkilerini de aşağı çekti. Uluslararası İskan Bankası, İngiltere’deki bankaların dün yapılan hisse değerine oranla 10 milyar sterlinlik bir Yunan borcuna sahip olduğuna inanıyor ancak RBS, maruziyetinin önemli olmadığını söyledi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.