Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

REM’i kapsayacak yıldızlar Haiti için vuruldu

  • Listed: 10 Ekim 2017 20:35

Description

The Michael Buble, REM’in Everybody Hurts adlı romanın bir örneğini de şarkıya imzalattı. The Sun, Robbie Williams, Coldplay, Take That ve Sir Paul McCartney ile projeye katılma görüşmelerinde de bulundu.
Simon Cowell, gazeteye, bu ayın sonunda piyasaya sürülecek olan toplama çabasını organize etmek için bir araya geldi.
Kazançlar Afetler Acil Durum Komitesi (DEC) ile Güneş’ten Haiti’li Haiti kampanyası arasında bölünecek. Hükümet, gelir üzerindeki verimi en üst düzeye çıkarmak için kayıttaki KDV’den feragat edileceğini söyledi.
Cowell, “Haiti’yi Helping için çok başarılı bir hale getirmek için çok çalışıyoruz ve bunu yapmak için kısa bir zamanımız var ve Haiti’deki insanlara mümkün olduğunca çabuk verebilmeleri için yardıma ihtiyacımız var” dedi. olabildiğince.
“Bu rekoru mümkün olduğunca çok farklı şarkıcı ile yapmak isterim ve endüstrideki herkesin katılmak için bir araya gelmesini umut ediyorum, yanıt harika” dedi.
Will Young, X Factor’ın galibi Joe McElderry ve hip-hop üçlüsü N-Dubz’ın da şarkı söylemeye ilgi duydukları söyleniyor.
ABD’li REM’in Everybody Hurts grubu 1993’te büyük bir isabet aldı ve grup konserlerinde favori oldu.
Şerit yöneticisi Bertis Downs, The Sun’a şunları söyledi: “Şarkı, bu Haiti kampanyası için seçildiğinden çok etkileniyoruz, o yıllar önce yazdığı şarkının bu kadar önemli bir itiraz için kullanılacağı çok şey ifade ediyor.” REM yardım pistinde telif ücreti vermemekten vazgeçmek.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.