Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Ronnie Wood, ‘canavar’ adlı eserini gran tarafından etiketledi

  • Listed: 11 Ekim 2017 22:35

Description

Ronda Wood, eski kokteyl garson Ekaterina Ivanova ile ayrıldı ve 18 ay boyunca fırtınalı 18 aylık bir ilişkinin polise sokakta darbe yapıldığı iddiasıyla polise sorduğu kayayı vurdu.
76 yaşındaki Lyudmila Ivanova, torununun Wood’dan (62) ayrıldığından rahatladıklarını söyleyerek kendisine karşı koymak için tazminat hak ettiğini söyledi.
Kazakistan’da yaşayan Bayan Ivanova şunları söyledi: “Ona verdiğinden sonra kendisine ödeme yapmalıdır. Ona karşı koymak zorunda kaldıkları şey için bazı mükafat hak ediyor. Ayrıldıkları haberler en iyisi için.
“Sanırım bu adam bir canavar. Ondan uzakta olması güzel, “dedi.

    Wood, bir gece dışarıda Ekaterina ile bir araya geldi ve 23 yaşındaki evliliğini eski moda ve Strictly Come Dancing yıldız Jo, 54 yaşındaki ilişkisini kamuoyuna duyurduktan sonra sona erdirdi.
Çifti, çılgınca ilişki dikkat çekmeye devam etti; son zamanlarda Wood erken saatlerde art arda onun sevgilisini konağından attığında.
Parite daha sonra Wood’un kiralık Surrey evindeki caddede tartışıyordu. O, iddia edilen bir saldırıyla bağlantılı olarak polislerce tutuklandı. Bu hafta başlarında eski karısı Jo, Londra’nın merkezi bir restoranında Ekaterina’nın tek başına resmedilmesinin ardından bölünmenin niha edildiğini doğruladı.
Bayan Ivanova, Ekaterina’nın geleceğe yönelik planlar yaparken annesiyle kalıyor dedi.

    Emekli kömür madeni kurtarma ekibi: “Ekaterina dersini bundan öğrenmeli ve bu hatayı bir daha asla tekrar etmemelidir. İlk etapta nedenleri, belki de parası ya da şöhreti ne idi bilmiyorum.
“Fakat sadece bu adama bak. Bu alkolik canlı ile yaşamak için para ödememezsiniz.
“O iğrenç. Ekaterina’ya karşı nasıl davrantığı onun için ne kadar saygı gösterdiğini gösterir. Bir şey değil.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.