Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Ruby Bentall: Dolapta

  • Listed: 10 Ekim 2017 18:55

Description

Ruby Bentall, 21, Candleford’a Lark Rise’de Minnie oynuyor ve ayrıca Austen’de Lost’ta Mary Bennet gibi göründü. Aktör velileri Abigail’in Partisi yıldızı Janine Duvitski ve Paul Bentall ile birlikte Londra’da yaşıyor.
Stilinizi nasıl tanımlarsınız? Çok girlie ve çok şık olduğunu söyleyebilirim. Size en uygun renkler, şekiller ve stiller hangileridir? Bana uygun olduklarını düşünmediğim kadar jean giymiyorum. Fırfırlı ve kaygan kıyafetler ve pastel tonları severim.
Stil simgesi kimdi? Çok orijinal değil ama Audrey Hepburn’ü seviyorum. Tüm kıyafetlerinin kesiklerini ve şekillerini seviyorum.
Stilistin var mı? Hayır, ama sette bir tane var. Eski tarz kostümleri ve korseleri giydiğim zaman hoşuma gidiyor – yıllar önce doğmuş olmalıydım!

    Hangi şöhretin gardırobunu kendi istersin? İlk başta Mischa Barton’tan çok hoşlanıyordum. Oldukça dalgalı ve kadınsı giysiler giyerdi.
Bir güzel sırrın var mı? Bence makyaj yapmaya giderseniz her zaman tamamen temiz bir yüz ile başlayın. Başlamak için temiz bir paletiniz varsa makyaj çok daha iyi oturuyor.
“Yağ” günlerine nasıl giyinirsiniz? Her gün yaklaşık yarım saat odamın çevresinde dans ederim ve çok yürürüm, bu oldukça iyi bir egzersiz ancak geceleri korkunç hissettiğim günlerim var ve o zaman Taylanddayken aldım slouchy pantolonlarımı giyeceğim. Çok rahatlar.

    Sevmediğin vücudun hakkında bir şey var mı? Saçlarımdan nefret ediyorum. Bununla ne yapacağımı asla bilemiyorum.
Seni hazırlamak ne kadar sürüyor? Çoğu gün makyaj yapmıyorum, 10 dakika. Muhtemelen bir gece için 45 dakika.
Bu ay ne kadar kıyafet harcadın? Yaklaşık 200 £. Bunu her ay harcama eğilimindeyim.
Gardrobunuzdaki en eski eşya hangisidir? Yaklaşık 13 yaşında olduğumda giydiğim bazı kıyafetlerim var. Onlara şimdi bakıyorum ve “çok farklı kıyafetler giyiyordum!” Diye düşünüyorum! Onları giymem. Onlara seçmelere devam ediyorum, çünkü oldukça genç parçalar için eğilimindeyim.

    Hiç moda sahte bir şey yaptın mı? Ben daha gençken eşofman altlarında ve antrenörlerde yaşıyorduk ve şu an geri dönüp baktığımda ne kadar korkunç olduğunu düşünüyorum.
Her mevsim gardırobunu temizler misin? Gardırobumu temizleme konusunda oldukça acımasızım. Bunu her yıl yapıyorum ve hepsini Oxfam’a verdim.
Daha fazla günlük kıyafetiniz var mı? Muhtemelen gün giymek, ama ben çok dışarı çıkmaz çünkü. Dışarı çıktıktan sonra giyinirim – alışverişe devam edersem bile.
Favori dükkanınız / tasarımcınız var mı? Londra’daki Great Portland Caddesi’nde Celi adında elbiselerimin çoğunu bulabileceğiniz bir yer var. Bir şey almadan o dükkana yürüyemiyorum.

    Gardrobunuzdaki en pahalı ürün nedir? Sahip olduğum pahalı malzemelerin birçoğu bana verildi, annem ve babam benim 18. doğum günüm için satın aldığım kolye veya benim 21’im için tanrı benden aldığım inciler gibi.
Kaç çift ayakkabıya sahipsin? Ben gerçekten ayakkabı kızı değilim. Yaklaşık 12 çiftin sahibi olduğumu söyleyebilirim. Bir gece dışarıda topuklu ayakkabı giymeyi seviyorum ve gün boyunca yaşadığım büyük ayakkabı çizmeleri var.
Gardrobunuzun siyahı ne kadardır? Ben büyük bir siyah hayran değilim. Sadece beş yüzde söylerdim.
Dolabınızdaki hangi öğeye en çok bağlısınız? Muhtemelen elbiselerim. Duvarımdan asılıyorum muhteşem beyaz, klasik görünümlü bir elbise var. Muhtemelen en değerli maddesim budur.

    Hiç ölçtüğün bir şey yaptın mı? Sadece çalışma için. Hizmetçiyi oynarken her zaman Lark Rise’de Candleford’a olan en kötü giysileri buluyorum. Fakat Austen’de Lost yaptığımda ölçmek için yapılmış güzel korseler giymeliydim.
Kaç tane çantanız var? Muhtemelen beş kadardır, ancak sadece ikisini kullanıyorum.
Eğer eviniz hangi öğeleri yaktıysa yanmış olsaydı? Ayakkabı çizmelerim ve beyazımsı, bağcık tarzı elbisem.
Lark Rise, Candleford’a akşam 8’de BBC1’de.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.