Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Ruddock’u değiştirmek için Ryan’ın favorisi

  • Listed: 3 Ekim 2017 09:40

Description

43 yaşındaki Ryan, geçen Haziran’da Gloucester’ten karşılıklı rızayla ayrıldığından beri İngiliz rugby’sinin en iyi uçuşunda çalışmadı. Ancak İngiltere’nin sekizinci numarasının, Worcester başkanı Cecil Duckworth’ün listesinin derhal yürürlüğe giren Ruddock’un yerine geçeceği düşünülüyor.
Çok milyurlu Duckworth, “Şimdi kulübü yeni liderlik anlayışıyla ilerletmeye çalışacağız” dedi. “Odak noktamız şimdi Mike Ruddock’un halefi arayışına geçti.”
Worcester’in altı sezonluk Premiership kısıtlaması, geçen pazar günü diğer tutumcular Leeds Carnegie’ye karşı 12-10 yenilgi ile sona erdi.
Akademi patronu Andrew Stanley, 8 Mayıs’ta Gloucester’taki evinde sezon sonunda oynayacakları rolü oynayacak. Ryan, gelecek sezon Worcester takımında yeni anlaşmalar imzalayacak Andy Goode, Neil Best ve Toulon’un da desteğiyle, geri Luke Rooney.
Galler’i RBS 6 Nations ünvanına ve 2005 yılında Grand Slam başarısına yönlendiren Ruddock, Worcester’ın ölümü için “tam sorumluluk” aldığını söyledi.
Her mevsim sadece üç maç kazandılar – evden yoklarken, Eylül sonundan bu yana sadece bir tane – 50 yaşındaki Sixways’in resmi olarak çıkış yapması etkili.
“Rugby direktörü olarak kendimi bulduğum durumdan tam sorumluluk alıyorum” dedi. “Sonuçta, yakın oyunları kazanamamamız bize pahalıya mal oldu.
“Kulüp etkinliğindeki muhteşem desteğinden dolayı Başkan Cecil Duckworth’e teşekkür ediyorum.
“Hem kendisinin hem de Sixways’in hak ettiği hayranları başarıyla teslim edemediğim için harap oldum, bir sonraki sezon için bir araya getirilen takımın düz bir şekilde geri vereceğini ve daha da güçleneceğinden eminim. Worcester Warriors’u gelecekte başarılar diliyorum “dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.