Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Salmond, zirve masrafında sessiz kaldı

  • Listed: 11 Ekim 2017 01:45

Description

Salmond, görüşmelere uçmak için kamuoyunu kullandı, burada dünya liderleri tarafından şaşkına çevrildi ve ana tartışma odasına girişi reddetti.
Birinci Bakan, maliyetin kamuya açıklanmadığını iddia ediyor. İskoç Yetkili yetkilileri, üç ayda iklim değişikliği raporu üzerine yapılan uluslararası bir eylemin bir parçası olarak onları yayınlamayı düşüneceklerini açıkladı.
İskoç Tories iklim değişikliği sözcüsü Alex Johnstone şunları söyledi: “Alex Salmond, Birinci Bakanım olmakla görevine devam etmek zorunda. Kopenhag gezisini, kendi egolarını ve SNP’nin iklim değişikliğiyle mücadelede ciddi bir girişim olarak değil de düşen oy değerlendirme oranlarını artırmak için vergi mükelleflerinin masraflarında kullanmaya çalıştı. ”
“Bu yıl da Maldivler’e gidiyor. Stirling için Çalışma Meclisi Üyesi Anne McGuire, “Bu gezi mükellef tarafından finanse edildiği için mükellefin maliyet hakkında bilgi sahibi olma imkânı olmadığını söylemek gülünç” dedi.

    Salmond, davet edilmemesine rağmen geçen ayın konferansına uçtu. Salmond’un özel sekreteri Jacqueline Moody, bir Özgürlük Özgürlüğü talebine yanıt olarak, bir aydan daha uzun süren geziye rağmen eksiksiz ve doğru kayıtların mevcut olmadığını söyledi.
O şöyle yazdı: “Muafiyet koşullu olduğu için” kamu yararına test “uyguladık. Bu, bilginin ifşa edilmesine olan kamuoyunun ilgisinin muafiyetten daha ağır olup olmadığını değerlendirdiğimiz anlamına gelir. Kamu yararı, muafiyetin devam etmesi lehindedir. Bu tür olaylara bakanların katılımıyla ilgili bilgi yayımlamak konusunda kamuoyunun ilgisinin bulunduğunu kabul ediyoruz. Bu planlı yayınımızla karşılanacak. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.