Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Santos anlaşması neredeyse bitti – Robinho

  • Listed: 10 Ekim 2017 23:45

Description

Belediye yetkilileri, konuyu tartışmaktan çekinik kalırken ve Roberto Mancini, oyuncunun mutlu olduğu kadar uzun kalmasını istediğinde ısrar ediyor; Robinho, Santos’a döndüğünden emin “% 90” olduğunu söylüyor. Brezilya kulüp talebi tartışmaları zaten gerçekleşmiş durumda; bu noktada, City’in, Robinho’yu oyuncunun haftalık ücretlerinin büyük bir bölümünü 100.000 £’ın üstünde ödemesine neden olan herhangi bir kulüp için arzusu var.
Robinho, TV Globo’ya şunları söyledi: “Hepsi doğru yolda. Santos, borcumun süresine bakıyor; Santos bir yıl istiyor, ancak şehir altı ay istiyor;% 90 kesin .2 veya 3 gün içinde mühürlenmeli. ”
Raporlar, 2008 yılında 32.5 milyon avroluk bir harekete geçerek City’ye üye olan Robinho’nun, Santos’a geri dönmek için ücret indirimi yapacağını ve Barclays Premier League kulübünün ücretlerinin en azından bir kısmını ödemeyi kabul ettiğini belirtti.
Santos başkanı Luis Alvaro Ribeiro, City ile yapılan anlaşmanın Barclays Premier League maçında yetenekli genç Paulo Henrique Ganso ve Neymar’ın ilk reddine izin verebileceğini de açıkladı.
O, iki oğlanın ilk tercihi olmak istiyorlar çünkü bizi rahatsız etmiyor, çünkü oyuncuları en iyi teklif için satacağız, eğer Şehrin teklifi alması için koşullar varsa, oyunculara sahip olabilirler “dedi.
Bu arada Mancini, 35 yarda avustralya kepçesi altındaki Glanford Park’ta oynadığı performansla Robinho’nun Brezilyalı Sylvinho’sunun övülmesini tercih etti ve onu Manchester United’a karşı Çarşamba günü Carling Kupası yarı finalde ikinci ayağı çerçevesine sokabildi.
Mancini şunları söyledi: “Sylvinho, kadroda bulunmak için harika bir oyuncu – o herkese bir örnek oluşturuyor.
“İhtiyaç duyarsak pozisyonunu değiştirebilecek birisi olmasını sağlayın, ikinci yarıda oynamak zorunda kalmıştı, onun tarafından fantastik bir grev yapıldı ve takıma koyduğu tüm zorlu çalışmalardan dolayı memnuniyet duyuyorum. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.