Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Silahlı adam Obama havaalanında düzenlendi

  • Listed: 3 Ekim 2017 01:05

Description

North Carolina havaalanındaki bir polis memuru olan Kevan Smith, Ohio, 23 yaşındaki Joseph Sean McVey, halka terörle silahlı saldırı düzenlenmesi suçundan yargılanmıştı.
Başkan Barack Obama hafta sonu tatilini Asheville’de geçirdikten sonra havaalanında güvenlik artıyordu. O, bir patlamada öldürülen 29 Batı Virginia kömür madencisi için bir anma servisine gidiyordu.
Yerel saatle saat 2.00’da, havaalanı polisi, McVey’nin silahlı Ohio plakalı bordo arabasından çıktığını gördü. Hem havaalanı polisi hem de Gizli Servis kendisini sorguladı ve gözaltına alındı. Smith, yeni ayrılan cumhurbaşkanının uçağının yanında değil, halka açık bir araba kiralama iadesinde olduğunu belirtti.
Smith’in arabası ön ve arka planda açık LED kolluk tarzı strobe ışıklarıyla donatılmıştı. Aracın ayrıca ön camda takılı bir dijital kamera, gövde kapağında dört büyük anten ve direksiyon simidinin altında çalışan bir siren kutusu vardı. Smith, McVey’nin kolluk kuvvetinde olmadığını söyledi.
McVey arabadan indiğinde, uzaktaki bir kulaklığa sahip bir el tarayıcı ve radyo dinliyordu, dedi Smith. Polis, yerel ajansları izlediğini ve fincan tutucusundaki nota göre tüfek alanlarına ilişkin formülleri bulunduğunu söyledi. Polis, formüllerin ne anlama geldiğini hemen açıklamadı ve Smith Pazar günü geç saatlerde yorumda bulunamadı.
McVey, yetkililere bir Ohio sürücü belgesi verdi, ancak bir bilgisayar kontrolü sayının geçerli olduğunu göstermedi; polis söyledi.
Memur Kaleb Rice ona ne yaptığını sorduğunda, McVey başkanın kasabasında olduğunu duyduğunu ve onu görmek istediğini söyledi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.