Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Sinitta Louis tarafından takılabilir mi?

  • Listed: 11 Ekim 2017 00:30

Description

So Macho şarkıcısı, eski müdürü İrlandalı yargıcın Emerald Isle’de bir yer satın almasını söyleyerek yıllarını harcadığını ve böylece kendi TV dizisinin ön plana çıktığı hayallerini gerçekleştirebileceğini söylüyor.
41 yaşındaki adam, Simon’u kendisine Amerikan X Faktörü konusunda iş vermeye ikna etmeye çalışırken teklifi düşünüyor olduğunu itiraf ediyor.
Dedi ki: “İrlandalı televizyonda çalışmak isterim. Neden olmasın? Hatta Irish soyadım var: Sinitta Malone. ”
Şimdilik Sinitta, Amerika’ya gitmek için umutlarını sürdürecek ancak X Factor’un mogul Simon’u kendisinin Amerika’ya katılma şansını ter içinde buluyor.
Diyor ki: “Bana Amerikan X Factor’da bir iş vereceklerini umuyorum. Zaten onu her gün azarladım, umarım onu ​​aşarım, ancak şu ana kadar vermedi. Değilse, o zaman kim bilebilir ki? İrlanda’da olabilirim, her zaman bir seçenek. ”

    Geçen sene Greatest Hits albümünü çıkardığı Eighties chart-topper, TV kariyerine bir göz kırpması için harekete geçti ve Dancing On Ice’de görünmesini özleyeceğim.
Ancak Sin, seçeneklerini açık tutuyor ve Jedward’ın ilk single’ını Vanilla Ice’le izleyerek pop ikizleri ile bağlantı kurmayı çok ister diyor.
“Jedward kesinlikle bir sonraki neslin simgeleridir, bu nedenle onlarla bir noktada çalışmak gerçekten harika olur. Eminim Louis onları yönetebilir, düzenlenebilir. Onlar her zaman en sevdiğim şovdaydılar.
“Bana küçük küçük bebeklerimi hatırlatıyorlar çünkü çok tatlı ve masum.

    “Aslında çocuklarım kesinlikle onları seviyor. Onlar sadece üç ve dört kişidir ve ikisini de birbirinden ayırırlar. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.