Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Smith, Rangers’daki çuvaldan korktuğunu itiraf ediyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 18:45

Description

Ibrox yöneticisi, Lloyds Banking Group’un Ibrox devleri üzerindeki tutumunu sıklaştırmadan önce kapının gösterileceğinden korkuyordu.
Yıl dönüşünden önce bir sözleşme yapmadan çalışmayı kabul eden Smith, kulübün en iyi yıldızlarından hiçbirini satmamasının ardından maliyetleri düşürmek için başka yollara bakması gerektiğini biliyordu.
Hiç şüphesiz, kulüpteki en iyi kazananlardan biri olarak, kendi pozisyonu Rangers’daki en iyi finansal erkekler tarafından yoğun şekilde incelendi.
Sevilla’nın bu gece Şampiyonlar Ligi çatışması öncesinde konuşan Smith, “Dünyada maliyetleri düşürmenin en kolay yolu, bir yöneticiyi kesep birilerini daha düşük bir ücretle getirebiliyorlardı.
“Bu şeylerin bir yönü ve muhtemelen yılın erken döneminde düşünülmüş olduğunu düşünüyorum.

    “Bu şeylerin herhangi birinde büyük bir gerçeğin olup olmadığını asla öğrenemezsiniz, ancak bu yılın başlarında bunun bir unsuru olduğunu hiç kuşku duymuyorum.” Bu şimdi geçti. ”
Smith, aktarmalı pencereler boyunca Rangers’ın üst düzey yıldızlar Kris Boyd, Allan McGregor veya Madjid Bougherrra’ya para birarada başarısızlıktan sonra pozisyonunun tehlikede olduğunu düşünüyordu.
Ancak eski İskoçya patronu, Rangers’ı dört yıl içinde ilk SPL unvanlarına götürerek rol oynamış ve Şampiyonlar Ligi’ne doğrudan girişten sağlanan 15 milyon pound’luk şokunu getirmişti.

    Sahneleri geride bırakarak ve bankanın mevcut tesislerin kapsamını genişletme kararı, aynı zamanda yeni bir işletme sahibinin veya yatırımın halen umutsuzca gerekli olmasına rağmen, Ibrox’taki mali yükü hafifletmeye yardımcı oldu.
Smith ve Ally McCoist ve Kenny McDowell’in arka oda görevlilerinin, mevcut yatırımları önümüzdeki yılın başında sona erdiği zaman, yeni yatırımcıların maliyetlerini düşürmeye yardımcı olmak için sözleşme olmaksızın çalışmayı kabul etmesinin bir nedeni de budur.
“Bir süre önce kararı verdim, Smith açıkladı, aslında bunu yaz aylarında yaptım, bu sadece kararım” dedi. Martin Bain, yeni sözleşme yapma ihtimalini incelememizi istedi.

    “Fakat düşündüm ki, Ally ve Kenny benimle aynı fikirde, kulüp aslında sahipler arasında olan zamanlarda, sözleşme uzantılarını imzalamada çok fazla nokta yoktu” dedi.
İspanya’nın Tonight’ın Şampiyonlar Ligi çatışması, kalifikasyon veya Europa Ligi konusunda ölü lastik olabilir ancak Smith, maddi olarak hala £ 750,000, bir galibiyet için 350.000 £ ve beraberlik için £ 350 ile kulübe çok fazla şey ifade edebileceğini biliyor.
“Kazanmak için UEFA’nın para teklifi var, bunu denemek zorundayız çünkü bir gurur da var” diye ekledi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.