Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Stavros Flatley: Şöhretin tadını çıkarın

  • Listed: 11 Ekim 2017 14:25

Description

Demetrios şu anda itiraf etti: “Son birkaç haftadır çılgına döndü.” “10 farklı Noel ışığı gibi bir şey yaptık. Geçen hafta JLS ile Manchester Trafford Center’da ışıkları açtık: 30.000 çığlık atan kızlar ve ben ve Lagi ile gömleklerimiz kendimizi aptal yerine koyuyor. ”
Baba ve oğul dans hareketinin şaşırtıcı bir yılı olan şey yuvarlanıyor. Enfield’ın Londra banliyösü dışındaki çok az insan, Nisan ayından beri Stavros Flatley’i duymuştu. Demetrios, orada eski bir restoran sahibi idi, ancak o zamandan beri kendisini “korkunç” olduğunu itiraf ederek yeri işletmeden geri çekildi.
“İngiltere’de pide ekmeğiyle hizmet vermeyen tek Yunan restoranıydık” diyor. Bununla birlikte, sahip oldukları şey, kabare bir kabare eylemiydi.
Karen Karen’le birlikte şu an “bir saatlik koşuşturma ve insanları hazımsızlıklarından uzaklaştırmak için güldürme” olarak tanımladığı bir rutini tasarladı.

    İlham, Michael Flatley’in Riverdance’tan geldi – bir gömlek-off, İrlandalı dansa sallanan titrek Yunan büklümü.
Karen ve kızı Elle, 12 tarafından cesaretlendirilen Demetrios, ITV1 gösterisinin İngiltere’deki Got Talent’ı Simon Cowell tarafından beyninde denetlenmeye karar verildi ve rutini bir baba-oğul eylemi haline getirmek için 14 yaşında Lagi tarafından ikna edildi. Ani bir başarıydı: Onların gösterişli, enerjik, en üst performansları onları son vuruşa kadar götürdü. Tek şaka bir rutin olabilir, ancak bu hala şirin bir komik olan bir şaka.
“Aslında kimsenin bunu kıkırdayandan başka bir şey olarak alacağına inanmıyorduk” diyor. “İnsanları İngiltere’nin Got Talent’inde ilk kez tükettiğimizde hissettiren yol, sadece herkesin aklında sıkışıp duruyordu. Gülmeyi bildiğimizi biliyorduk ama bunun olacağını düşünüyorduk. Bu kadar delirmiş olacağına dair hiçbir fikrimiz yoktu.

    “Bazen analiz etmeye çalışıyorum, ancak bunu çözemiyorum. Sadece beş dakikalık bir dans, dünyayı değiştirecek değil. ”
Ancak, ilk canlı performansından sadece sekiz ay sonra – 11 milyon kişiye kadar – izledikleri komedi dansı rutinleri, Demetrios’un geçtiğimiz günlerde Lagi’yi özel öğretmen olarak güvence altına alıp bir yıl boyunca onu okuldan çıkarmadaki olağanüstü adımını atması talebinde bulunuyor.
Şov başına binlerce pound şarj ederken (Demetrios tam olarak bir figür vermeyecek kadar şov bilen olsa da) çok sayıda sadaka etkinliğinde gerçekleştirdikleri, Kül kazanan İngiltere kriket takımı için dans ettikleri ve Ready Steady Cook’de yer aldı.

    Demetrios, “Hayatımızın vakti geldi” dedi. “Kalkarız, hızlı dans eder, tekrar otururuz.” Tam olarak roket bilimi değil. Hayal kurmayacağım bazı insanlarla tanıştık – Freddie Flintoff ve Andrew Strauss, İngiltere kriket takımı. Geçen gece bir ITV şeyi yaptık ve Sir Trevor McDonald’ın yanında yemek yedikten oturuyorduk; o gece bundan önce Sir Henry Cooper ile tanıştık.
“JLS gibi tanıştığımız genç şöhretlerle, kendilerinin kim olduğunu ve daha sonra yaşlı olanları bana sorması gereken Lagi’den sormam gerekiyor. Kızım delirtiyor çünkü Peter Andre’in numarasını alıyorum, bu yüzden hep telefonumu kırmaya çalışıyor.
“Dürüst olmak gerekirse, kim olduğumuzu bile bildikleri çok komik. Biz süper yıldızı değiliz, biz Stavros Flatley. Gömleklerimizi alıp komik bir dans edelim. Ancak bu, bu kutlamalara benziyor ve insanlar bizimle arkadaşlarından başka bir şey olarak düşünmüyor. İnsanlar bizimle tanışmak isterken, çünkü bizi zaten arkadaş olarak düşünüyorlar. Bunu sevdim.”

    Ancak Demetrios bir radyo röportajında ​​Lagi’yi bir yıl boyunca okuldan uzak tuttuğunu açıkladığında, kısa bir gösteri kariyerinde ilk kez bir tepki gösterdi. Eleştirmenler, oğlunun eğitiminin, kısa ömürlü bir hile olabileceği için tehlike altına girip girmeyeceğini sordu. Demetrios, hafifçe aldığı bir karar olmadığını ısrar etti.
“Ben tipik bir Yunan’ım – her şeyden endişe ediyorum, herkese her şey hakkında tavsiye isteyin” diyor. “Ve böylece Lagi’nin müdürüme gittim ve ona dedim:” Bak, iş için çok talep var. Temel olarak bana bunun gibi fırsatların çok sık rastlanmadığını söyledim, bu yüzden şans eseri yakalamak zorundaydık.
“Lagi eğitimine devam ettiği sürece, onunla iyiydi. Bunu yapmak için bir yıl ayırın ve Lagi’yi öğretmen edin, böylece kaçırmaz dedi.

    “Yaptığımız şey bu ve şaşırtıcı insanlarla tanışıyor, eğlenmek, babası ile kaliteli zaman geçirmek ve eğitmek. Bununla ilgili en iyi şey, ünlüler ya da şöhretler değil, sadece oğlumla vakit geçirmek.
“1000 babaya sorsaydım, 999’u benzer şeyler yapmak isterdiklerini söylerdi. Her baba, oğluyla her gün vakit geçirmek, onunla gerçek bir kahkaha atmak gibi bir rüya görüyor. ”
Ek şunu ekliyor: “Her anımı kutluyorum, gerçekten seviyorum. Sadece sahnedeki zamanı değil, arabada çok fazla seyahat var ve biz her şeyden ve her şeyden konuşuyoruz. Biz birlikte gülmek için çok zaman harcıyoruz. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.