Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Stevie’nin BM’ye engelli yardım rolü

  • Listed: 11 Ekim 2017 11:40

Description

BM, 25 Grammy ödülüne layık görülen şarkıcı-söz yazarının, ABD Başkanlık Özürlü insanlar İstihdam Komitesi, Çocuk Diyabet Vakfı ve Amerika Kör Bombacı ile yaptığı hayırsever çalışmaları nedeniyle takdir edildiğini söyledi.
Nobel Barış Ödülü sahibi Elie Wiesel, aktör Michael Douglas, primat uzman Jane Goodall ve şef Daniel Barenboim de dahil olmak üzere BM’nin tanıtılması için önemli konumlarını kullanan önemli meraklıları listesine katılan Harikalar, 11. BM Barış Elçisi olacak daha az şanslı.
Ban, Wonder’in BM’de düzenlediği basın toplantısında resmi olarak tayin edilmesinin öncesinde yaptığı açıklamada, “En yeni Resulullahımız milyonlarca insanın takdir ettiği ve milyonlarca insana verdiği yeni bir mesajdır” dedi.
BM sözcü yardımcısı Marie Okabe, Wonder’in yaklaşık 650 milyon engeli olan ve dünya nüfusunun yaklaşık% 10’unu yaşatmak için yardım etmeye odaklanacağını söyledi.
Wonder, 1950’de Saginaw, Michigan’da dünyaya geldi ve doğumdan hemen sonra kör oldu. Armonika, piyano ve davulları dokuz yaşına kadar çalmayı öğrendi ve 12 yaşına kadar Motown Records’la yaptığı ilk kayıt sözleşmesini yaptı.
Şubat ayında Başkan Barack Obama, Kongre Kütüphanesi’yle Wonder’i, ülkenin pop müzik konusundaki en büyük ödülü olan Popular Song için Gershwin Ödülü ile sundu.
Wonder’ın pop ve funk, R

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.