Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Stoke patronu Tony Pulis, Premier Lig’den Büyük Dörtlüğe karşı iyilikçiliği savunuyor

  • Listed: 2 Ekim 2017 14:35

Description

Stok patronu Pulis, bugün Stamford Köprüsü’nde parti şefi rolü oynamaya çalıştığı için Chelsea ve Arsenal’in beğenisine pandoran memurlardan bıkmış durumda.
Pulis, Premier Lig’e yükselişten bu yana giderek hayal kırıklığına uğradı ve zaten Profesyonel Oyun Maçı Memurları şefi Mike Riley’den şikayet etti.
GENEL SEÇİM 2010: SON HABERLER ALIN VE BURADA ANALİZ …
Ve üst uçuşun ‘elitist’ olma tehlikesiyle karşı karşıya olduğunu ve minnolar adına savaşmaya kararlı olduğunu söyledi.
Dedi ki: “En iyi kulüpler için kesinlikle daha büyük kararlar bölünmüş. Hangi şekilde pişirsen, hangisini pişirmiyorsan, sanırım bu olur.
“Stoke City bunu söylemekle değil, masanın altından aşağı olan herhangi bir takıma gidiyorsunuz ve bize karşı gelmemiş olabilecek en iyi çocuklara karşı olanlardan oluşan klipleri gösterecekler.

    “Zorbalık mı yapıyor? Öyle olduğuna emin değilim, zorbalık meselesinden ziyade neredeyse elitist bir şey.
“Geçen sene Chelsea’de 3 dakikalık bir galibiyetle 1-0 kazanacağız. Sahanın diğer tarafında olan bir oyuncuyu yerinden oynamak için araya girmek zorunda kaldılar ve sadece uzak taraftan yürüdüler ve dolaştılar.
“Buna izin verilmiyor, ama devam etti. Sanırım büyük kulüplere biraz daha fazla lütuf verdiler, öyle koyalım.
“Sanırım o kadar çok vurgu yaptığımız, o kadar çok şans elde etmek için bir lig olarak sahip olduğumuz daha fazla şans.”
Pulis bugün Ryan Shawcross’ı çağırdı – savunucusu Aaron Ramsey ile olan mücadelesinin yaklaşık iki ay önce bitirilmesinden bu yana yaptığı ilk maçını oynayacaktı.

    Shawcross (22 yaşında), Arsenal’in orta saha oyuncusu Ramsey’nin ayak bacaklarında yaralanma öncesi üç maçlık bir yasak yaptı.
Ancak Pulis, Dünya Kupası umutlarını artırmak için Stamford Köprüsü’nde orta yarıyı fırlatmayı düşünüyor.
Dedi ki: “Ryan gitmek için sabırsızlanıyor ve sanırım hala İngiltere takımına girmek için zamanı var.
“Ülkedeki en iyi genç orta-yarıçapı ve sezon boyunca ne yaptığına bakarsanız olağanüstüydü.
“Arsenal’e karşı olanlardan etkilenmeyecek sanmıyorum. Bence futboldaki insanların çoğunluğu bunu dürüstçe yapılmış bir meydan okuma olarak gördüler. ”

    Chelsea patronu Carlo Ancelotti, Stoke’un – Rory Delap’ın uzun atışlarının yardımcısının – ikilinin hayalini sarsabileceğini biliyor.
“Stoke zor olacak” dedi. “Onlara karşı zorlu maçlar yaptık.
“Fakat geleceğine karar verebiliriz. Kimse yapamaz. Ben böyle severim. Tek yapmamız gereken şey kalitemizi göstermek.
“Burada çift, İtalya’da olduğundan daha fazla anlamına geliyor. Takımlar lig kazanmak istiyor. Burada fanlar her ikisini de istiyor. İyi olurdu.”
Ancelotti, forvet oyuncusu Didier Drogba’dan, Yılın PFA Oyuncuları olması gerektiğini göstermek için özel bir performans arıyor.
“Yaralı oldu, oyumu aldı. O, eğitimini sürdürdüğü yaşta önemlidir ve bunu yaparsa o zaman bu kulüpte en az üç yıl daha kalacaktır, bundan eminim. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.