Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Surrey Storm, Leeds Carnegie’nin 35 gol kazandıktan sonra hala yenilmedi

  • Listed: 10 Ekim 2017 15:05

Description

X Factor’un sesi olan Voiceover efsanesi Peter Dickson ve yeni kentsel dans grubu Surrey Storm Troopers, takımlar mahkemeye çıkarken kalabalığın tadını çıkardı.
Ancak arama ışıklarını ve sirenleri çağrıştıran dramatik tanıtımlar, maçın başlarında ziyaretçileri göz korkutmada başarısız oldu. Leeds, fırtınanın ilk 15 dakikada komuta liderliğini elinden almalarını reddetti ve kontrol kurma tehlikesindeyken onları geri çekti.
İkinci çeyreğin başında 13-9 önde girdi ancak yarım saatlik bir süre Surrey, hücumda savunmanın göz kamaştırıcı bir görüntü sergileyerek 31-16 öne geçti ve hücumda ilk çeyrek atış yaptı.
İngiltere ve Fırtınalı keskin atıcı Rachel Dunn, yüzde 83’lük keskinlik ile maçın ilerleyen saatlerinde bir başka etkileyici oyuncuyu daha vardı ve GA Michelle Hall yarı anda takas edildi – bir atış kaçırmadı.

    Bir kere avantaj sağlandığında oyunun kontrolünü geri almak için yapabilecekleri çok az Leeds vardı. Son çeyreğin başında ev sahibi taraf 49-25 önde geçti.
Kazan, Fırtına yerini masanın üstünde tutmak demektir.
Antrenör Mary Beardwood, “Takımın gücü herkesi mahkemeye doğru savunmak, bu nedenle ciroya ulaştığımızda olağanüstü iyi saldırıya geçebiliriz” dedi. Ve tabii ki atıcılarımız topu yakalamak açısından çok doğru.
Kaptan yardımcısı Tamsin Greenway, “Evimizdeki kalabalık için harika bir başlangıç ​​oldu. Oyun ilerledikçe oyun alanımızı inşa ettik ve kendimize güvenildik ve değişiklikler yapmak ve gerçekten başarılı olan farklı kombinasyonlara sahip olmak harika “dedi.

    Greenway, oyuncuların iyice zevk aldıkları maç değil, “Atmosferi mükemmeldi, dansçılar ve tanıtım mükemmeldi ve galibiyet bizi masanın üstünde tutuyor ve en iyi takımlarla sonraki iki çatışmayı dört gözle bekliyor” ligde. ”
Leeds Carnegie teknik direktörü Anna Newell şunları söyledi: “Düş kırıklığına uğratılmalı mıyım? Muhtemelen, fakat aslında değil, çünkü Mavericks’i oynarken oynadığımdan çok daha iyi oynadık”
Genç bir kadroyu daha deneyimli bir ekip oluşturmaya odaklanan Newell, kadrosunu ülkenin en iyi netball oyuncularına karşı kullanma şansına değer verdiğini söyledi. Ekledi: “Performans açısından bugün oldukça iyi performans gösterdiğimizi düşünüyorum.”

    TEAM LINE-UPS
SURREY STORM
BAŞLANGIÇ: GS Rachel Dunn, GA Tamsin Greenway, WA Natasha Hampshire, C Becky Nash, WD Jaime Gale, GD Sonia Mkoloma (Yüzbaşı), GK Geva Mentor
SUBS: Rhianne McHale, Michelle Hall, Gemma Wiseman, Chrissy Fitzgerald, Hannah Reid
DEĞİŞİKLİKLER
S3: GA’ya Michelle Salonu, WA’ya Tamsin Greenway
S4: Geva Mentor’dan GD’ye, Sonia Mkoloma’dan GK’ya, Hannah Reid’den WD’ye
LEEDS CARNEGIE

    BAŞLANGIÇ: GS Joanne Walker, GA Carla Dziwoki, WA Natalie Haythornthwaite, C Natalie Panagarry, WD Danielle Bloomfield, GD Joanne Davis (Yüzbaşı), GK Afrika Morris
SUBS: Rachel Beale, Chantelle Hankin, Lisa Ferneyhough, Rachel Shaw, Lauren Potter
DEĞİŞİKLİKLER
Q2: Rachel Beale’den GK’ya
S3: Afrika Morris’den GK’ya, Lauren Potter’dan WD’ye
S4: GS’ye Rachel Shaw
AYRIM STATS
SURREY STORM
Rachel Dunn 54/65 – 83%
Tamsin Greenway 2/10 -% 20

    Michelle Hall 8/8 -% 100
LEEDS CARNEGIE
Joanne Walker 10/15 -% 67
Rachel Shaw 1/3 – 33%
Carla Dziwoki 18/23 – 78%

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.