Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Tatil çalışmalarını yapma

  • Listed: 10 Ekim 2017 19:35

Description

Thomas Cook bu durumda değil. Yaz sezonunun bitiminde, 160 yılı aşkın bir süredir kurulan boş zaman seyahat grubu, temsilcilere sektörün diğer alanlarında çalışma fırsatı sunuyor.
Sunduğu görevler arasında şirketin perakende satış mağazalarından birinde, Bradford’daki ve Peterborough’daki ofislerinde veya kış tatil yerlerinden birinde denizaşırı bir temsilci olarak çalışılıyor.
Tatil temsilcileri yurtdışındaki bir tesiste yedi günlük yoğun eğitimle başlar ve bir yaz mevkiinde yerel bilgiyi geliştirirler. Sizin, ailenizin ve arkadaşlarınızın indirimli seyahatleri dahil olmak üzere ikramiyelerle birlikte devam eden eğitim sağlanmaktadır.
Jade Pendleton, Thomas Cook için denizaşırı bir temsilcidir. O şöyle dedi: “Sıkı çalışmaya koymak ve müşterileriniz için ekstra mil götürmek için istekli olmalısınız. Organize bir yaklaşım, bakım veren bir doğa ve iyi dinleme becerileri de oldukça önemlidir.

    “Üniversiteden ayrıldıktan sonra, dünyanın birazını görmek ve güneşlenmek istediğime karar verdikten sonra bir temsilci oldum. O zamandan beri Minorka, Fuerteventura, Portekiz ve Mallorca’da çalıştım. Her dakikanın tadını çıkarıyorum.
“Yoğun haftam, yeni gelenler için karşılama tanıtımları, misafirleri nereye gideceği ve nelere dikkat etmeleri konusunda bilgilendiriyor, onlarla günlük işlerde yardımcı oluyor ve bazen de daha büyük sorunlar içeriyor. Bazı haftalar başkalarından daha zor ve saatler uzun ama müşterilerin tatillerinin tadını çıkarmasının çok faydalı olmasını sağlıyor “dedi.
Thomas Cook, her yıl 22 milyondan fazla kişiyi dünyanın çeşitli yerlerine götürür. Thomas Cook İmzası, Günbatımı, Doğrudan Tatiller, Kaçışlar ve Sunworld İrlanda gibi seyahat markaları, çeşitli rollerdeki uzun süreli bir kariyeri sunuyor.

    Spor tutkusu ve çocuklara futbol eğitimi deneyimi olanlar yurtdışı bir futbol antrenörü olmak için başvurabilirler. Küçük çocuklara talimat vermek sorumluluk ve bazı evrak işlerini yapar; mekânların ve ekipmanların sıkı sağlık ve güvenlik gerekliliklerini karşılayıp karşılamadığını düzenli olarak kontrol edin.
Giden personel Escapades temsilcisi olarak eğitebilir, bar turları ve plaj partileri düzenleyebilir ancak Thomas Cook’un villa konaklama birimini yöneten bir villa temsilcisi olarak daha sessiz bir hayat da sunuyor.
Transfer temsilcileri havaalanında tatilciler hoş geldiniz ve eğlence, havuz yarışmaları su topu için faaliyetler organize.

    Profesyonel bir çocuk bakımı niteliğine sahip olan Kidsworld temsilcileri (altı aydan 11 yıla kadar olan çocuklar ile birlikte çalışırken, niteliksiz personel eğitebilirken (CACHE, NNEB, SNNB, SCCB, BTEC Çocukluk Araştırmaları Ulusal Diploması, Çocuk Bakımında HNC, NVQ 3 veya dengi HNC) oyun oynamada NVQ Seviye 3 için, ancak çocuklarla altı aylık bir çalışma deneyimi gerekiyor.
Kidsworld temsilcisi Amanda Parks şunları söyledi: “Üniversitede çocuk bakımı yaptıktan sonra Thomas Cook’a katıldım ve yeterliliğimi İbiza, Tenerife ve Mallorca’da iyi kullanmaya başladım.”
Bilgi: www.areyouthomascook.co.uk

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.