Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Terry’nin medya fırtınasındaki özel yaşamı

  • Listed: 11 Ekim 2017 06:45

Description

22 Ocak tarihinde yapılan özel bir duruşma sırasında bir mahkeme kararı verildikten sonra, babası Terry’nin kimliği gizli tutuldu.
Evli Terry’nin evli olduğu 29 yaşındaki LNS ile ilişkili olduğu iddia edilen ilişkiyi mahkemeye iletti – ve başka bir kadın, bazı özel sonuçlar da dahil olmak üzere ayrıntıları, kimlik tespitlerini ve fotoğraflarını veren bilgiler.
Ancak Cuma günü Adalet Tugendhat, emri Londra Yüksek Mahkemesinde kaldırdı. Yargıç, kadının ismini vermeyen anonim kararı ile, Terry’nin emrin kapsadığı bazı bilgilerin doğruluğunu kabul ettiğini söyledi.
O kadının aynı zamanda “ünlü bir kişi” olduğunu ancak spor dünyasında değil, çok tanınmış üç tanınmış marka da dahil olmak üzere çok sayıda üst düzey sponsorluk anlaşması imzalayan LNS gibi ünlü olmadığını söyledi.
LNS, mahkemenin kadının ve diğer ilgilenen kişilerin mahremiyet haklarını göz önünde bulundurmasını istediğini ve ilgili kişilerin biriyle ilişkisi konusunda bilgi vermediğini söyledi.
Yargıç, LNS’nin şikâyetinin nubunun şöhretin korunması olduğunu ve özel hayatının diğer herhangi bir yönünün olmadığını söylemişti. O, “Birinin seçeceği şekilde özgürce yaşamanın en değerli özgürlüklerden biridir, ancak yasanın sınırları dahilinde toplumun diğer üyelerinin sosyal olarak zararlı veya yanlış olduğunun eleştirilebilmesi için özgürlük de öyle” dedi.
Bir Chelsea sözcüsü “Bu John Terry için kişisel bir mesele, kulübe John ve ailesine onunla uğraşırken ihtiyaç duyduğu tüm desteği verecek” dedi.
Haber Grubu Gazeteleri – Dünyanın Haber Yayıncısı – geçen Pazar futbolcuyla ilgili bir hikaye bastırmak istediğini duyan hakim, “Korunmaya çalışılan bilgilerin bu anlamda kamusal alanda olmadığını kabul ediyorum” dedi. korunacak bir şey kalmadığını “söyledi.
Terry – geçen yıl bir Daddies Sosu anketinde Yılın Dadısı seçildi – Chelsea takım arkadaşları ile Premier League maçı için Burnley’e gittiğini düşünüyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.