Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Tiger Woods: Üç tane daha iddia edilen metres ortaya çıktı

  • Listed: 11 Ekim 2017 15:40

Description

Dünyadaki en zengin sporcu olan Woods ile oynamış olduğu iddia edilen kadın sayısının altıya yükseldiği söylentileri olduğu iddia edilen fetihlerinde henüz kimliği belirsiz bir İngiliz var.
Model Jamie Jungers, 26 yaşındaki dördüncü metresi arasında, spor yıldızı sadece dokuz ay evlendiğinde 2005 yılında Las Vegas’ta bir golfçü ile tanıştı.
31 yaşındaki Manhattan’lı clubgoer Cori Rist, geçen yıl New York’taki bir gece kulübünde bir araya geldikten sonra milyarder golfçünün “favori yol arkadaşı” olarak seçildi.
Bir arkadaşı bir New York gazetesine verdiği demeçte: “Birisi Cori’yi bitişik bir oda olarak alacaktı, o yüzden odasına girdiği görülemeyecekti.”
Arkadaþçý Rist, bir süre heyecan verici entrikayı buldu. “Başkanlık paketi alacaktı,” dedi arkadaş. “Bu son derece lüksdü. Sorun şu ki odanın dışına çıkmak istememişti. “Başka bir kaynak, karşılaşmanın bir istisna olduğu görüşündeydi. “İçini gören birini riske atmak istemedi” dedi.

    “Bunun yaklaşık altı ay sonra, o cooped olmaktan bıkmak başladı. O, yaldızlı bir kafeste bir kuş gibi hissetti. ”
Talepler hakkında sorular sorulduğunda, Manhattan’ın şık East Side semtinde yaşayan Rist şöyle dedi: “Yorum yok. Şimdi olmaz.”
Ona cevap, söylentilere göre o 33 yaşındaki golfçü diğer iddia metresi ile bir anlaşma yapmak için arıyordu.
2006’da düzenlenen ilk toplantı Woods’tan söz eden Orlando diner garson Mindy Lawton (34 yaşında).
Ve New York’taki gece kulübü hostes Rachel Uchitel, 33 yaşındaki Woods tarafından sessiz kalması için altı sayılık bir ödeme aldığı bildirildi.

    24 yaşındaki Los Angeles kokteyl garson Jaimee Grubbs’a ABD’li bir gazete fotoğrafı ve Las Vegas’taki parti organizatörü Kalika Moquin’in (27 yaşındaki) 100 bin TL’lik ödenmesine 150 bin Pound önerildi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.