Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Tiyatro incelemesi topladı: Küçük köpek güldü, Ayırma Altı Derece, Kapıcı

  • Listed: 10 Ekim 2017 23:00

Description

En yeni, Douglas Carter Beane’in dikenli, ancak köpüklü komedi The Little Dog Laughed, New York’ta 2005 yılında prömiyeri yapıldı ve Hollywood’un cinsel ikiyüzlülüğünün vahşi, kabarık bir portresi olarak Londra’ya ulaşıyor; bir eşcinsel film yıldızı Dolabın kendisini barınakta bırakan ajanı tarafından tekrar tekrar içeri sokulmasını sağlar.
“İngiliz misin? Şövalye sahibi misiniz? Yoksa, kapa çeneni! “Diye körüklüyor. Bu niteliklerin yalnızca yarısına sahip bir aktör olan Rupert Everett, geçenlerde röportaj yaparken şu tavsiyede bulunuyor: “Herhangi bir aktörü mutlaka, kariyerini gerçekten düşünseydi ortaya çıkarmayacağımı tavsiye etmem” dedi.
Bununla birlikte, Douglas Carter Beane’in vahşice komik oyununun son gülüşü var, çünkü Mitchell, beklenmedik bir şekilde kiraladığı biseksüel kira çocuğu Alex’e düştüğü zaman bu tür aldatmacanın insan masrafını ortaya koyuyor.

    Bu akıllıca, şımartın bir oyun ve Jamie Lloyd’un gösterişli, kaygan üretim saldırıları tam gaz atarken, üçlü müthiş performans sergiliyor.
Tampin Greig, ölümcül derecede keskin bir ajan olarak hakim, her satırı katil yumruk ve zamanlama ile patlatırken Rupert Friend (ince kesikli Londra başlangıcını yapıyor) ve Harry Lloyd aralarında büyüyen geçici ve kararsız ilişkiyi çekici bir şekilde çiziyor.
Ayrıca kültü- lerinde (hatta dışarıda) yorulmak için çok fazla zaman harcıyorlar (üretim sponsorlarından biri Giorgio Armani’dir).

    Üretim hem şöhretin etiketlerini (ve etiketleme) hem de onun geçit törenini eleştiriyor; bazen Bond-girl Gemma Arterton da kira oğlanın sevgilisi olarak şirin ekranda.
Ünlü kült aynı zamanda John Guare’in 1990’da oynadığı Six Degrees of Separation adlı oyununda bir Manhattan sanat bayiinin ve eşinin evinde davetsiz misafirlerine Sidney Poitier’in oğlu olduğunu iddia eden iddialarıyla ele geçirildi. .
Oyun öncesi Vikipedi döneminde başladı: Günümüzde Poitier’in altı kızı ve oğlu olmadığına karar vermek için bilgisayarlarına danışmak istiyorlardı. Burada gerçeği, ikinci el bir kitapevinde basılmamış bir biyografi ederek keşfediyorlar. Bu oyun zaten bazı açılardan bir dönem parçası haline gelmiş olsaydı, ünlüleri tarafından köleleştirilen ve baştan çıkaran New Yorkluların hicivinin hâlâ satıldığı ve sanatın hâlâ günümüzde zekice konuştuğu ve David Grindley’in keskin üretiminde Leslie Manville, Anthony Head ve Obi Abili.

    Tesadüf eseri, Harold Pinter’in 1960 klasiği The Caretaker’ın bir hâline gelmeye çalışan bir yabancı vardır. Peter McDonald’ın zihinsel açıdan itiraz edilen Aston’u ele geçiren bir patron olan kirli Jonathan Pryce, otoritesini kurmaya çalıştığı halde hakimdir, ancak aşamalı olarak eşleştirilir. Christopher Morahan’ın üretimi, yeterince gerçek bir tehlike değilse, atmosfere mahkum edilir.
Son olarak, Sheridan’ın Bath yüksek toplumunda düzenlenmiş evlilikler ve romantik rekabetler konulu 1775 komedisi The Rivals’e, daha üst düzey Celia Imrie ve Robin Soans’ın katıldığı genç, kendine güvenen bir şirketle Londra sahasındaki brio ve lehçe hazırlığı verildi. zamansız ve zamanı hissettirin.

    4/5 GÜLEN KÜÇÜK KÖPEK
Garrick Theatre, Londra WC2
(Biletler: 0844 412 4662, £ 20- £ 47)
AYIRMA ALTI DERECELERİ 3/5
Eski Vic, Londra SE1
(Biletler: 0844 871 7628, £ 10- £ 47)
KARETER 4/5
Trafalgar Studios, Londra SW1
(Biletler: 0844 871 7632, £ 20- £ 45)
ÖLÜMLER 3/5

    Southwark Oyun Evi, Londra SE1
(Biletler: 020 7407 0234, £ 8- £ 18)

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.