Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Togo çekiminden sonra aranan güvenceler

  • Listed: 10 Ekim 2017 02:55

Description

Cabinda’daki saldırıda yıldız forvet Emmanuel Adebayor’a zarar gelmeyen Manchester City – ve Portsmouth Futbol Federasyonu ile iletişime geçti ve oyuncuların güvenliğini garantilemek için futbolun dünya yönetim organıyla konuşmalarını ve gönderilmesini talep etti. ev yapamazsa.
Birkaç futbolcuyu Afrika Uluslar Kupası görevinde bırakan Portsmouth’un sözcüsü Basın Birliği Sporuna şunları söyledi: “FA’dan oyuncuların güvenliğini sağlamak için FIFA ile konuşmasını isteyeceğiz, bu çok önemli ve oyuncuların, Güvenlik sağlanamıyorsa, oyuncular eve gönderilmelidir. ”
Ekip otobüsleri, rapora göre sürücüyü ölüp altı diğer yolcunun yaralandığı, Togo birliğinin iki kişinin de bulunduğu bir saldırı altına girdi. Rumen kulübü Vaslui, defans oyuncusu Serge Akakpo’nun saldırıda vurulmuş ve ağır yaralanan oyunculardan biri olduğunu doğruladı.
Manchester City Cuma akşamı Adebayor ile ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Manchester City, öğleden sonra Angola’daki Togo ekip otobüsüne saldırı sonrasında forvet oyuncusu Emmanuel Adebayor’un yaralandığını doğrulayabilir.
“Kulüp yetkilileri Adebayor ile konuştu ve korkunç olaylarla sarsılmış olsa da, kendisine zarar gelmiyor.
“Kulüp kulübe başsağlığı dileklerini ailesi için götürmek istiyor ve yaralılara hızlı bir iyileşme için en iyi dilekleri gönderiyor” Şu anda Futbol Federasyonu ile gelecekte neler olacağı konusunda konuşmaktayız. ”
Aston Villa, orta saha oyuncusu Moustapha Salifou’nun saldırıyı takiben 26 yaşındaki kardeşiyle temasa geçtikten sonra “sarsıldı ama tamam” doğruladı.
Villa patronu Martin O’Neill kulübünün www.avfc.co.uk sitesindeki resmi internet sitesinde şöyle dedi: “Bunu duyduğum için çok şaşırdım Açıkçası Moustapha’nın iyi olduğunu ve yaralılar arasında olmadığını memnuniyet duydum ve rahatladım. insanlar.”
Afrika Futbol Federasyonu ve FIFA, saldırının ayrıntılarını ya da turnuvanın biçimi üzerinde hangi etkinin olabileceğini ya da gerçekten herkesin ilerleyebileceğini doğrulamamıştır.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.