Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Togo geri dönmeye hazırlanıyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 05:35

Description

Karar, üç kişinin hayatını kaybeden ekip otobüsüne düzenlenen Cuma günü düzenlenen saldırıyı takiben, takımın turnuvaya katılıp katılmayacağı yönünde iki gündür başlayıp durduktan sonra geldi.
Oyuncular ilk başta, öldürülen kişilere saygı gösterilmesi için oynamak istediğine karar verdikten sonra sadece U dönüşü yapmak üzere geri çekilmesini önerdi ancak Togol başbakanı Gilbert Fossoun Houngbo ve cumhurbaşkanı Faure Gnassingbe son söze sahipti – bazı son Takımını Angola’da tutmak için tasarlanan Afrika Futbol Federasyonu (CAF) tarafından başlatılan çim müzakereleri – takımın hemen toplanıp gönderilmesi için gönderilen cumhurbaşkanlığı uçaklarıyla eve döndüklerinde ısrar ettikleri belirtildi.
Houngbo, L’Equipe’e şunları söyledi: “Düşen yoldaşlarını intikam almak için bir yol belirtmek isteyen oyuncuların yaklaşımını anlıyoruz, ancak yetkililer tarafında devam etmelerine izin vermek sorumsuz olacaktır.
“Ekip bugün geri dönmeli ve hükümetin kararı değişmemiştir.
Cuma gününden beri bilinçli bir karardır ve eğer bir ekip veya bir kişi Togo bayrağı altındaysa sahte bir temsil olur “dedi.
Togo kaptanı Emmanuel Adebayor Adebayor, Pazar sabahı Gnassingbe ile görüşmesinin ardından Fransa radyo istasyonu RMC’ye seslenerek kararı isteksizce kabul etti: “Devlet başkanı, döneceğimize karar verdi.
Dün futbolcular arasında bir toplantı yapıldı ve hala futbolsever olduğumuzu söyledik, hepimiz ülke için iyi bir şeyler yapmaya ve ölenleri onurlandırmaya karar verdik. Maalesef devlet başkanı ve ülke yetkilileri aksini kararlaştırdı. paketleyin ve eve gidin.
“Başka bir saldırı olacak mı? Kimse bilmiyor bize geri eve istediler, belki de tehdidin geçmediğini söyleyen bir çağrı aldılar. Buna saygı duymak zorundayız. Devlet başkanı, neyin iyi olduğunu bilir. kariyerlerimiz ve hayatlarımız. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.